Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valera

Senkromeççi
30 Tem 2019
9
3
70
Marka
Toyota
Merhabalar 150.000 tl ye kadar otomatik donanımlı ve en önemlisi sunrooflu bir araba almak istiyorum uzun yolda kullanacağım biraz konforlu olursa iyi olur. Aklımızda golf ve mercedes c serisi var. Mercedes olursa biraz düşük model golfe nazaran daha yüksek km li oluyor. Bunlar dışında önerebileceğiniz araç var mı? Bu ikisinden hangisi daha iyi bir seçim olur

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Merhabalar 150.000 tl ye kadar otomatik donanımlı ve en önemlisi sunrooflu bir araba almak istiyorum uzun yolda kullanacağım biraz konforlu olursa iyi olur. Aklımızda golf ve mercedes c serisi var. Mercedes olursa biraz düşük model golfe nazaran daha yüksek km li oluyor. Bunlar dışında önerebileceğiniz araç var mı? Bu ikisinden hangisi daha iyi bir seçim olur
Tavsiyem c almada ne alirsan al konfor için tabi

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Iyi saklamışlar. Eski kasa c varken yenisine bakılmaz zaten. Zamanında böyle temiz bir C250cdi bulmuştum da sahibini arayana kadar satmıştı
Bu araba ne kadar temiz bilemiyorum ama dedigi gibi saklanmis, sakinilmis olma ihtimali var. Gidip bakilmaya deger.

Yolda ilerleyisi, darbe emisi, malzemelerin oturtulmasi, isciligi cok iyi bu arabanin. Yolda gidisi ben tam bir premium'um dedirtiyor. Arkaya oturuyorsun gomuluyorsun resmen. Bir sonraki kasada arkada sandalyede oturuyor gibi yuksektesin. Darbe emisleri patir kutur. Ciddi anlamda gonderdigim kasa c serisi iyidir. Temizi alinirsa uzun yillar sorunsuz, zevkle kullandirir kendini.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Maalesef yetmiyor onu çok istemiştim
Guncel kasa c serisi makyajli versiyon. Onda surus zevki, konfor gibi konularda ciddi iyilestirmeler yapildi. Ama sizin belirttiginiz butceye maalesef makyajsiz kasa denk geliyor. O yuzden onu dusuneceginize attigim ilanda ki kasayi dusunmenizi tavsiye ederim. Amg paket istemezseniz normal versiyonlarina da bakabilirsiniz.

Ucan hali konforu yoktur. Zaten bu segmentte D premium modellerin hic birinden ucan hali konforu alamazsiniz. Ilanda ki c serisinin darbe emisleri kalitelidir. Neyin uzerinden gectiginizi anlarsaniz ama sizi rahatsiz etmeden, kabine patir kutur ses vermeden, vuruntu yapmadan gecer. Tabi ciddi derin cukurlara girmediginiz muddetce. Zaten almaya karar verirseni kullanip kendiniz test edersiniz.

valera

Senkromeççi
30 Tem 2019
9
3
70
Marka
Toyota
Guncel kasa c serisi makyajli versiyon. Onda surus zevki, konfor gibi konularda ciddi iyilestirmeler yapildi. Ama sizin belirttiginiz butceye maalesef makyajsiz kasa denk geliyor. O yuzden onu dusuneceginize attigim ilanda ki kasayi dusunmenizi tavsiye ederim. Amg paket istemezseniz normal versiyonlarina da bakabilirsiniz.

Ucan hali konforu yoktur. Zaten bu segmentte D premium modellerin hic birinden ucan hali konforu alamazsiniz. Ilanda ki c serisinin darbe emisleri kalitelidir. Neyin uzerinden gectiginizi anlarsaniz ama sizi rahatsiz etmeden, kabine patir kutur ses vermeden, vuruntu yapmadan gecer. Tabi ciddi derin cukurlara girmediginiz muddetce. Zaten almaya karar verirseni kullanip kendiniz test edersiniz.
Bu modellerin iç mekanına ısınamıyorum. Yenileri gördüğümüz için heralde. Konforuna bir sey diyemem tabi ama bakacağım bu arabalarada. Cevaplar için teşekkür ederim bu arada

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu modellerin iç mekanına ısınamıyorum. Yenileri gördüğümüz için heralde. Konforuna bir sey diyemem tabi ama bakacağım bu arabalarada. Cevaplar için teşekkür ederim bu arada
Evet, ic mekani yeni araclar kadar civil civil durmaz goruntu itibariyle ama oturdugunuzda malzeme kalitesinin ve isciligin iyi oldugunu gorursunuz. Zaten bu kasa da surusuyle insani mutlu ediyor. Kendiniz de deneyimlersiniz zaten. Rica ederim. Insaallah icinize en cok sinen araci alabilirsiniz.

gokhanatesoglu

Profesör
27 Eyl 2016
182
161
1,085
Tercihlerinizde belirtmemissiniz ancak Passat öneririm, golf oldukça konforlu bir araçtır bundan önceki aracım golf tü yaklaşık 140 bin km kullandım hiç bir soru çıkarmadı oldukca da ekonomikti 1.2 TSI bagaj ihtiyacından dolayı Passat geçtim

facelift

Asfalt Kurutucu
29 May 2019
180
152
635
34
Marka
BMW
Beni arkadaşlar iyi kötü bilirler golfü beğenen birisiyim ama gidip 150 bine golf almayın hocam. Sisteme köle olmayın. Hem belki ÖTV de düşer böylelikle

Ben size bir önceki kasa c yi şiddetle öneririm. Harika bir araba. Bakmayın resimlerde tasarımı biraz düz duruyor ama içine bindiğinizde o malzemelerin kalitesi, iç ışıkları vs çok güzel. Aynı zamanda a4 de öneririm. O da çok şık bir otomobil. Ayrıca iç mekanı c den biraz daha janjanlı

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Ben olsam bu paraya makyajlı Vw Golf 1.6 tdi dsg highline alırdım. Tabi herkesin kendine göre kriterleri ve zevkleri var .

• Üzgün
Tepkiler: Bilal

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım