Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Dünya genelinde akaryakıt fiyatlarındaki artış ve döviz kurlarındaki yukarı yönlü hareket nedeniyle pompa fiyatlarına yeni bir zam getirildi.
Motorin fiyatı pazartesiyi salıya bağlayan geceden itibaren geçerli olmak üzere 17 kuruş artıyor. Değişim gösteren kur ve brent petrol fiyatlarından meydana gelen dünya genelindeki artış, bu zammın nedeni olarak gösteriliyor. Benzin cephesinde ise 6 kuruşluk bir zam bekleniyor. Akaryakıt fiyatlarındaki artışın kesin miktarıları önümüzdeki günlerde belli olacak.
Eşel Mobil LPG için devreye girmişti
Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’ndan yapılan açıklama göre LPG fiyatlarına artış durduruluyor. Son günlerde yaşanan zamların ardından vatandaştan da tepki geldi. Bunun üzerine akaryakıttan tanıdık olduğumuz eş mobil sistemi devreye alındı.
Konu ile ilgili şu açıklama yapılmıştı; “13/03/2019...

Okumaya devam et...

G

Gökhan'ın Önerileri

Ziyaretçi
Dizel-Benzib 10 TL,LPG 5 TL olsun ama 2 yıl zam haberi almayalım artık yeter ya.

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Kim bekliyormuş bu artışı? Ben şahsen beklemiyorum, aksine düşmesini bekliyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım