Deri direksiyon kaplama.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar resimdeki gibi kaliteli kaplama şuan ortalama ne kadara maliyetli olur ? Karbon alkantara gibi şeylere girmicem sadece resimdeki gibi ortası delikli olacak, aranızda yaptıran veya fiyatlar hakkında bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim, çok pahalıysa hiç girmek istemiyorum.

Ekli dosyalar

• 9DC68302-0EF7-4CCD-A47A-1B4BC7E24D57.jpeg
    9DC68302-0EF7-4CCD-A47A-1B4BC7E24D57.jpeg
    496.3 KB · Görüntüleme: 0

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yaptirdigin yere, istedigin malzemenin turune ve kalitesine gore 500-1000 lira arasi tutar. 500'den daha uyguna fiyat veren yerler de olabiliyor. Ben hic yaptirmadim ama kendi aracim icin de takipteyim. Sifir direksiyon serviste 3-4 bin lira arasinda.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yaptirdigin yere, istedigin malzemenin turune ve kalitesine gore 500-1000 lira arasi tutar. 500'den daha uyguna fiyat veren yerler de olabiliyor. Ben hic yaptirmadim ama kendi aracim icin de takipteyim. Sifir direksiyon serviste 3-4 bin lira arasinda.
Kesinlikle, gidip göbeğini değiştireceğime kaliteli biryerde simidi kaplatırım, sıfırından daha iyi olur, attığım resimdekinde gözüm kaldı ya :D bence fiyatlar çok uçuk değil, ustalık ister bu işler.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kesinlikle, gidip göbeğini değiştireceğime kaliteli biryerde simidi kaplatırım, sıfırından daha iyi olur, attığım resimdekinde gözüm kaldı ya :D bence fiyatlar çok uçuk değil, ustalık ister bu işler.
Yetkililerde direksiyonu komple sokup yenisini getiriyorlar. Oyle simit degisimi falan da olmuyor. O yuzden cok pahali.

Instagramda aratirsan bu islerle ilgilenen isletmeler var. Yaptiklari islerin ornekleri de mevcut. Oldukca kaliteli. Hatta bazilari orjinalinden daha guzel. Direksiyonu sokuyorlar, simidi soyup yenisini dikiyorlar. Ustelik malzeme kalitesini sen secebiliyorsun. Daha kaliteli deri istersen onu dikiyorlar. Fiyatlari da kesinlikle uygun. Yetkililerde 3-4 kati fiyat isterler standart direksiyon icin. Sacma sapan dolmus direksiyonu kalinligina ceviren gecmeli kiliflardan da pek haz etmedigimden direksiyonum soyulmaya baslayinca ilk adresim bu isletmelerden biri olacak.

Tavsiyem 3-5 bakmayin kaliteli is yapana gidin. Misal 500'luk vasat is yerine 800'luk iyi ise para verin. He uygun fiyatli kaliteli is yapan bir yer bulabilirseniz ne ala. Yorumlari iyi olan, yaptigi is sayisi fazla olan, sizin aracinizda deneyimli yerleri secmeye calisin. Dedigim gibi instagramda cokca sayfa var bu hususta.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Udcostumworks galiba, zaten resimi ordan aldım ve baya kaliteliye benziyor, Noyanda golfe ordan yaptırmıştı baya iyidi, umarım çok kalın olmaz, bu yüzden muhtemelen şimdiki derisini söktürüp yaptırırım, ve paraya kıyıcam, yeter ki kaliteli ve uzun ömürlü olsun, direksiyon araçta en önemli şey bana göre.
Nappa deri falan seçerim herhalde, dediğiniz gibi istediğiniz malzemeyi seçebiliyorsunuz.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,845
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu şekil özel dikimlerde orijinalini soydukları için kalınlığı da seçebiliyorsunuz. Noyan'ın golfün direksiyonu kardeşi Kağan'ın passatında galiba şuan. İnstagram hesaplarında paylaşmışlar

http://instagr.am/p/B0gRR5Rp9qd/

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    79.4 KB · Görüntüleme: 0

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yetkililerde direksiyonu komple sokup yenisini getiriyorlar. Oyle simit degisimi falan da olmuyor. O yuzden cok pahali.

Instagramda aratirsan bu islerle ilgilenen isletmeler var. Yaptiklari islerin ornekleri de mevcut. Oldukca kaliteli. Hatta bazilari orjinalinden daha guzel. Direksiyonu sokuyorlar, simidi soyup yenisini dikiyorlar. Ustelik malzeme kalitesini sen secebiliyorsun. Daha kaliteli deri istersen onu dikiyorlar. Fiyatlari da kesinlikle uygun. Yetkililerde 3-4 kati fiyat isterler standart direksiyon icin. Sacma sapan dolmus direksiyonu kalinligina ceviren gecmeli kiliflardan da pek haz etmedigimden direksiyonum soyulmaya baslayinca ilk adresim bu isletmelerden biri olacak.

Tavsiyem 3-5 bakmayin kaliteli is yapana gidin. Misal 500'luk vasat is yerine 800'luk iyi ise para verin. He uygun fiyatli kaliteli is yapan bir yer bulabilirseniz ne ala. Yorumlari iyi olan, yaptigi is sayisi fazla olan, sizin aracinizda deneyimli yerleri secmeye calisin. Dedigim gibi instagramda cokca sayfa var bu hususta.
İnce deri al ustune kendinde dikebilirsin mazdaya yapmistim 60 tl ye

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,845
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Udcustom benim Corolla için 400 fiyat verdi fiyatı gayet iyi, ama gün konusunda çok sallıyor işçilik üst düzey esnaflık standart Türk esnafı.
sallamayı şu gün getir şeklinde mi yapıyor yoksa direksiyonu alıp bekletme şeklinde mi. Çok sonraya getir diyorsa yoğunluktandır çok da dert değildir de direksiyonu alıp bekletirse sıkıntı

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Hayır salı günü gel halledelim demişti, sonra ben söz vermedim dedi peki dedim Çarşamba müsait misin dedim büyük ihtimal dedi. Çarşamba aradığımda ise sana söz vermedim dedi, direksiyonu bırakırsanız bence 1 hafta içinde bitirir
sallamayı şu gün getir şeklinde mi yapıyor yoksa direksiyonu alıp bekletme şeklinde mi. Çok sonraya getir diyorsa yoğunluktandır çok da dert değildir de direksiyonu alıp bekletirse sıkıntı

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Altınuç olabilir mi?

Evet buydu, teşekkürler.

Bir de yine aynı bölgede bir yer var sgl dizayn diye. Komple vip dizayn, off road dizayn gibi şeyler yapıyorlar, tek direksiyon kaplama da var sanırım. Kolçak vb. tek parça ürün satışı var çünkü. Hatta şimdi sitelerine baktım direksiyon maun kaplama vs. de varmış, deri kaplama da vardır muhtemelen, bir görüşülebilir.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İnce deri al ustune kendinde dikebilirsin mazdaya yapmistim 60 tl ye
Onu da sevmiyorum. Çünkü hali hazırda direksiyon zaten yeterince etli. Üstüne en incesini bile diksem her şekilde kalınlaşmış olacak. Ben o kadar kalın direksiyon sevmiyorum. Satacağım bir araç olsa dediğin gibi yapardım kaptan ama ömürlük kullanırım dediğim araç için onu pek yapmam.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Şaka maka benim direksiyonu alcantara kaplatmıştım, hevesi çoktan aldım. Şimdi sağlam ve iyi bir deri ile kaplatacağım tekrar fakat Ankara'da udcustomworks gibi bir yer bulmak hayal. İşini iyi yapan, kaliteli malzeme kullanan bir yer tavsiyeniz var mı?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benim aracın makyajsız kasası için otoderici'nin yaptığı işlerden biri bu misal. Ben makyajsız focus'ların orjinal direksiyonlarını da bilirim ki bu iş ondan bile güzel olmuş. Udcustomworks'ün ise işleri daha premium olabiliyor.
33576415_813157335552389_6947895305417261056_n.jpg.09a2220d962b3b631e818e5e1b2558ac.jpg

33383163_813156938885762_8946524672657195008_n.jpg.c05a087ae6d11560a4c5969f69ab69ca.jpg

Otoderici'nin Ankara'da şubesi de varmış. https://www.instagram.com/otoderici/
Diğeri daha premium işler yapıyor tabi. https://www.instagram.com/udcustomworks/?hl=tr

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım