En Son Ne Aldınız?

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Fetis objesi cidden nereden aldiniz sorabilirmiyim

Ben bunu geltir forumundan 2nci el olarak aldım. neredeyse hiç kullanılmamıştı ... biraz agresif bir alet olduğundan kimileri korkuyor.
Kullanılmamış olarak alınmak istenirse Eminönünde dükkanı olan İmpa Ticaret (extrashaving) veya razorus.com dan alabilirsiniz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben bunu geltir forumundan 2nci el olarak aldım. neredeyse hiç kullanılmamıştı ... biraz agresif bir alet olduğundan kimileri korkuyor.
Kullanılmamış olarak alınmak istenirse Eminönünde dükkanı olan İmpa Ticaret (extrashaving) veya razorus.com dan alabilirsiniz.
Sagolun hocam ben yari plastik yari metal olanini aldim watsons dan asik oldim bu metalleri gordum gecen daha cok begendim bahsettiginiz yerlerden siparis gecebilirim tesekkurler

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Sagolun hocam ben yari plastik yari metal olanini aldim watsons dan asik oldim bu metalleri gordum gecen daha cok begendim bahsettiginiz yerlerden siparis gecebilirim tesekkurler

Islak traş olayı bambaşka... farklı bir dünya ... eğer ilgilenirseniz geltir forumuna üye olun, sabunu, kremi, jileti, çeşitli losyonları ile hakkaten tahmin edilemeyecek kadar geniş bir ilgi alanı ... ben eskiden traş omaktan keyif almaz, aksatırdım.. şimdi gün aşırı oluyorum ve resmen iple çekiyorum...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Islak traş olayı bambaşka... farklı bir dünya ... eğer ilgilenirseniz geltir forumuna üye olun, sabunu, kremi, jileti, çeşitli losyonları ile hakkaten tahmin edilemeyecek kadar geniş bir ilgi alanı ... ben eskiden traş omaktan keyif almaz, aksatırdım.. şimdi gün aşırı oluyorum ve resmen iple çekiyorum...
Bundan aldim ve dediklerinizi yasadim birebir. Oh dunya varmis dedim . Kadikoyde bi pasajda bicaklarinida buldum aldim. Dediginiz foruma mutlaka gelecegim hakikaten boyle daha keyifli cunku

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bundan aldim ve dediklerinizi yasadim birebir. Oh dunya varmis dedim . Kadikoyde bi pasajda bicaklarinida buldum aldim. Dediginiz foruma mutlaka gelecegim hakikaten boyle daha keyifli cunku

Bunla başlayın, bir kaç ay sonra daha iyi bir tutucuya ve çok daha iyi jiletlere geçin... görece pek beğenilmez wilkinson un jiletleri..

Neyse, zaten forum da herşey yazıyor.. Siz oradan başlayın bi :) köpük vs de kullanmayacaksınız tabi artık :):)

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Xioami markasininkini aldim simdilik konforundan memnunum diyebilirim 40 km hiz yaptim :p

aslında benim bu aldığım ile xiaomi'nin alt yapısı aynı diyorlar bunların manyaklarının olduğu forumlarda, xiaomi de fason üretim yaptırıyormuş. Xiaomi de farklı olarak hız biraz daha fazla ve bluetooth opsiyonu var. tabi xiaomi'de de modeller var 25 ile sınırlı hızı olan da var diye biliyorum. Ayrıca bluetooth bağlantısı sayesinde hackleyip hız sınırını aşıp 25i aşan da oluyormuş. scooter'ları da chipliyorlar :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
aslında benim bu aldığım ile xiaomi'nin alt yapısı aynı diyorlar bunların manyaklarının olduğu forumlarda, xiaomi de fason üretim yaptırıyormuş. Xiaomi de farklı olarak hız biraz daha fazla ve bluetooth opsiyonu var. tabi xiaomi'de de modeller var 25 ile sınırlı hızı olan da var diye biliyorum. Ayrıca bluetooth bağlantısı sayesinde hackleyip hız sınırını aşıp 25i aşan da oluyormuş. scooter'ları da chipliyorlar :D
Yani ben kendi uygulamasi ile eslestirince eco modda maks 18 duz bir yerde normal modda 40 gordum uygulamada. Tabi gps hizi bu. Reel de 37 de cikabilir.
Sizden nefret ediyorum su an keske soylemeseydiniz simdi bana onlari yapana kadar rahat huzur yok :D
Birde fason uretim hikayelerini bende duydum ama su gecirmezlik ozelligide var. Ben birde o yuzden aldim acikcasi bagimlilik yapiyor cunku :D

Son düzenleme:
  • Haha
Tepkiler: Reddington

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Yani ben kendi uygulamasi ile eslestirince eco modda maks 18 duz bir yerde normal modda 40 gordum uygulamada. Tabi gps hizi bu. Reel de 37 de cikabilir.
Sizden nefret ediyorum su an keske soylemeseydiniz simdi bana onlari yapana kadar rahat huzur yok :D
ben çok tavsiye etmem onu ya batarya sonuçta, ısınır, zarar verir vs :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Çocukken yokuş aşağı kaykayla (şu scooter tipi olanlardan) hız denemesi yaparken düşüp her yanımı parçalamıştım. Vücudumun çeşitli yerlerinde hala izlerini taşıyorum. 45 kmh ile giden bir Scooter kadar korkutucu çok az şey duydum. Kabuslarıma konu olabilir. :D
Yapmayın, etmeyin.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Çocukken yokuş aşağı kaykayla (şu scooter tipi olanlardan) hız denemesi yaparken düşüp her yanımı parçalamıştım. Vücudumun çeşitli yerlerinde hala izlerini taşıyorum. 45 kmh ile giden bir Scooter kadar korkutucu çok az şey duydum. Kabuslarıma konu olabilir. :D
Yapmayın, etmeyin.
Ya tamam tamam icimizde cocuk var ama tabiki ole hizlarda sehir icinde kaldirim teroru estirmiyorum :D
Ben oraya buraya gidebilim diye aldim. 40 km hiza cikamazsa 90 kilo adamim beni yokusta yari yolda birakir :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
130 liraya mimgas var gls de takılı çok fazla memnunum. 2. Yi de kırmızı için sipariş ettim haftasonu takilacak
Mimgas tek bi yerde buldum 190tl garantisiz dedi tanımadığımız ama bildiğimiz bi atıker bayisi vardı orda 170e akl vardı en ucuz. Mimgası satan esnaf düzgün olsa akl den iyi diyolar zaten ona

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Mimgas tek bi yerde buldum 190tl garantisiz dedi tanımadığımız ama bildiğimiz bi atıker bayisi vardı orda 170e akl vardı en ucuz. Mimgası satan esnaf düzgün olsa akl den iyi diyolar zaten ona
İkisine de internetten sipariş verdim keşke sen de internetten sipariş verseydin. Çünkü gaz beyni gerçekten önemli.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İkisine de internetten sipariş verdim keşke sen de internetten sipariş verseydin. Çünkü gaz beyni gerçekten önemli.
Ya gidip taktırdığım bile bozuk çıktı, bugün tekrar değiştirdik geri dükkana kadar geldim kısa mesafe sorun yok gibiydi de akşam soğuk motorla da deneyecez bakalım. Az bi rolanti dalgalanması var diye tüp beyni değiştirdik ikide bi stop eder oldu araba

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Ya gidip taktırdığım bile bozuk çıktı, bugün tekrar değiştirdik geri dükkana kadar geldim kısa mesafe sorun yok gibiydi de akşam soğuk motorla da deneyecez bakalım. Az bi rolanti dalgalanması var diye tüp beyni değiştirdik ikide bi stop eder oldu araba
Hacı sıfır tüp beyni aldığın zaman onun 300km falan öyle olması normal. İçinden sıcak su geçecek ki diyaframlar ayara gelsin

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hacı sıfır tüp beyni aldığın zaman onun 300km falan öyle olması normal. İçinden sıcak su geçecek ki diyaframlar ayara gelsin
300km yapabilecek durumda değildi stop etmese bile 300-400 devir rolantide çalışıyodu. Sonraki taktıklarında bi kısa mesafe yapma şansım oldu sadece onda bi problem olmadı gibi görünüyor

O taktıkları beyinden sonra hararet sıfıra yakın kalır oldu, tüp beyni sadece ılık oluyodu hiç ısınmıyodu nerdeyse. Şimdi yeniledikleri ısınıyo normal gibi ama yine de tam olarak sağlam diyecek kadar deneyemedim arabayı abime bırakmam gerekti

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım