Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
YRV güzel, komple stock. Tek falsosu manuel değil, arkadaş yanlış biliyormuş otomatik araba. Ben beğendim, baya düzgünde bir sey ama cocuk pek satmaya yanaşmıyor gibi, 2 arabasi var dursun bu kenarda ya keyif için kafasında. Bakalım satacak gibi ama :D
Otomatik haliyle bile yürür. Sıkıntı yakıtta olur. Satılık olmayan arabaya neden kalkıp gittin onu anlamadım :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
51964324-C154-4875-8FC0-D0D1E1712500.jpeg

Konu sabit kalabilir tşk @alfhonso

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Vallahi arabayı teslim alan gördüm de konuyu teslim alan ilk defa görüyorum, hayırlı olsun üstad, eski sahibi bir yamuk yapmışsa halledelim. :DhatatatNe zamandan beri senin için böyle bir araç daha mantıkıydı Douglas ama açık açık demiyordum Optimus’tan soğuma diye. :),@Munferit in ise ne alacağını merakla bekliyorum.

Dostluğunuzu ticaretle taçlandırmak kolay bir iş değil çoğu kişi beceremez helal olsun.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Vallahi arabayı teslim alan gördüm de konuyu teslim alan ilk defa görüyorum, hayırlı olsun üstad, eski sahibi bir yamuk yapmışsa halledelim. :DhatatatNe zamandan beri senin için böyle bir araç daha mantıkıydı Douglas ama açık açık demiyordum Optimus’tan soğuma diye. :),@Munferit in ise ne alacağını merakla bekliyorum.

Dostluğunuzu ticaretle taçlandırmak kolay bir iş değil çoğu kişi beceremez helal olsun.
Eyvallah sağol dostum

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
25 litre benzinle 460 km geldim.İlk izlenimler yol tutuş benim limitim bitti onun bitmedi.Direksiyon aşırı hissiz.Yana yatması bir nebze var karşılığını konforda veriyor.Genel intiba cidden kaliteli arabaymış.4 yıl önce Volvo c30 ile stilo aldırmaya çalışmıştım babama.E şimdiye kısmetmiş.Bizde kalır mı kalmaz mı? Corollanın davasının sonucunun ne zaman çıkacağı ve ailemin stiloya ne kadar alışacağıyla alakalı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
25 litre benzinle 460 km geldim.İlk izlenimler yol tutuş benim limitim bitti onun bitmedi.Direksiyon aşırı hissiz.Yana yatması bir nebze var karşılığını konforda veriyor.Genel intiba cidden kaliteli arabaymış.4 yıl önce Volvo c30 ile stilo aldırmaya çalışmıştım babama.E şimdiye kısmetmiş.Bizde kalır mı kalmaz mı? Corollanın davasının sonucunun ne zaman çıkacağı ve ailemin stiloya ne kadar alışacağıyla alakalı
Ben de düşük hızda da olsa 1-2 salladım, yıkamadım :) Tabii ki limitlerin yanına bile yaklaşamadım ama ilk izlenimim şu: araba ne kadar gevşeyip yana yatsa da salınım yapmadan net şekilde toparlıyor kendini. Beklentilerimin üstünde, ben de bayağı beğendim.👍

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bobinlere giden kabloya yanlış lehim atılmış.Bobin kablolarını değiştim: 20 tl
Sağ ön kapı dışardan açılıyor içerden açılmıyordu:Çözüldü 40 tl
Airbag ışığı yanıyor sorunu tam olarak anlayan ve yapmak isteyen daha çıkmadı.Araştırma yaptıktan sonra çözdüreceğim

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bobinlere giden kabloya yanlış lehim atılmış.Bobin kablolarını değiştim: 20 tl
Sağ ön kapı dışardan açılıyor içerden açılmıyordu:Çözüldü 40 tl
Airbag ışığı yanıyor sorunu tam olarak anlayan ve yapmak isteyen daha çıkmadı.Araştırma yaptıktan sonra çözdüreceğim
Bobin kablosu sürprizi için iyi küfür ettik hep beraber. İşini düzgün yapan adam bulmak gerçekten zor oldu.
Daha yeni değişen birşeydi oysa ki neyse basitçe çözüldü :)

Airbag'i biliyorduk zaten ama kapı sürpriz oldu. Onun telafisi Izmir'e gelince bir yemek ısmarlarım artık :D

Airbag ışığı direksiyondan veriyor, sönüyordu oraya yoğunlaşılmasını öneriyorum. WhatsApptanda bir video saldım sana yardimi olması adına.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Bobin kablosu sürprizi için iyi küfür ettik hep beraber. İşini düzgün yapan adam bulmak gerçekten zor oldu.
Daha yeni değişen birşeydi oysa ki neyse basitçe çözüldü :)

Airbag'i biliyorduk zaten ama kapı sürpriz oldu. Onun telafisi Izmir'e gelince bir yemek ısmarlarım artık :D

Airbag ışığı direksiyondan veriyor, sönüyordu oraya yoğunlaşılmasını öneriyorum. WhatsApptanda bir video saldım sana yardimi olması adına.
Eyvallah bro tel maşa birşeyle kapı iç kilit mekaniği yapmış sarhoş italyan mühendisleri.Senlik bişey yok:D Benlik de bişey yok:D
Gel gel geldiğinde kahve içeriz. Airbag için 2 saattir telefonla olayı anlatıyorum eve geldikten sonra da tutturmuşlar sarmal hatası bu diye.Artık acelesi olmadığı için boş vakitlerimde airbagcilere baktıracağım biri illa ki sorununu anlar stilonun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım