KAPALI Makyajlı Kasa Scirocco Hk. Yada Alternatifi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byburkay

Senkromeççi
8 Kas 2019
8
0
60
30
İzmir
Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Uzun süredir arac arıyorum ancak bir türlü bulamadım.
Saçma sapan agir hasarlı araclara deli paralar istiyorlar.
E92 bakınıyordum ancak temizi kalmamış yada fiyatlarini baya baya abartmışlar.

Makyajlı kasa, 100 bin km altı ve hasar kaydi olmayan yada çok düşük olan 1-2 parça boyalı bir Scirocco için ne kadara kadar ödemek salaklık olmaz ? :)

Bütçem aslında 80 bin tl ama bulamıyorum üzerine biraz ailemden destek alarak birşeyler de olabilir

Sizce nasil bir araç olmalı.
Coupe
Ve 100 bin tl altı.
Temiz / temizden kastım harbiden temiz ya. (Sigorta tarafindan şişirilmiş araçlardan degil :) )

BARIŞ ESENER

Taklacı Güvercin
3 Kas 2019
50
23
445
34
KARTAL/İSTANBUL
Marka
Volkswagen
merhaba scirocco sahibi arkadaşım pek memnun kalmadığı için satıp audi a1 1.4 tfsi aldı çok daha memnun biraz da oynadı araçla 150 hp civarı yaptı kutu hava flitresi vb ufak tefek dokunuşlar sesi de çok şahane gidişide tavsiye ederim.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
80 bin tl yi geçmeden E46 320i Coupe ve üstünü(325/328/330) öneririm mümkünse makyajsız olanları onlar daha sağlamlar.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Scirocco ileri de efsane olacağını düşünüyorum. Niyetliseniz ve temizi bulunursa kaçırmayın derim.

Alternatif olarak

Astra J GTC 1.6t ön panoramik cam ve flexride lı bulunabilirse tadından yenmez

Megan Coupe 1.6 dci alıp yazılım+altyapıya yapılacak eklemeler ile harika bir sürüş makinası yapılabilir.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
100.000 ₺ altı ve 100.000 km altı diyorsanız direk olarak B sınıfı hothatch arabalara gidin. Elinizde 3-5 kuruş kalırsa da kapsamlı bir bakıma sokarsınız. Scirocco'nun alınabilir örnekleri kaldıysa bile 100'den fazla isterler.
Mito QV, DS3 1.6thp, Fiesta ST, Corsa OPC, 208gti vb araçlara bakabilirsiniz.

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
231
223
1,185
İstanbul
Marka
BMW
100.000 ₺ altı ve 100.000 km altı diyorsanız direk olarak B sınıfı hothatch arabalara gidin. Elinizde 3-5 kuruş kalırsa da kapsamlı bir bakıma sokarsınız. Scirocco'nun alınabilir örnekleri kaldıysa bile 100'den fazla isterler.
Mito QV, DS3 1.6thp, Fiesta ST, Corsa OPC, 208gti vb araçlara bakabilirsiniz.

Bende böyle düşünüyorum.

Makyajsız olarak temiz Scirocco var çevremde, White Edition '12 model. Çok yakın bir arkadaşım kısa zaman önce sattı. Ama fiyatını çok istemiş yeni sahibi. Aklınızda bulunsun.

byburkay

Senkromeççi
8 Kas 2019
8
0
60
30
İzmir
Baya cevap gelmiş ya , bir haftadır bakamadım.
Teşekkür ediyorim öncelikle.
Alıntılı cevaplamayı bulamadım o yüzden genel cevap veriyorum.
Abi saçma saçma rakamlar istiyorlar ya.
Sonra niye satılmıyor diye söylenip duruyorlar.
Bütçemi ve istediğimi anlamışsınız.
İşte makyajlı kasa için deli fiyatlar istiyorlar , rakam konusunda araştırıyorum ama bulamadım istediğim aracı hatta ilana düşmeyen araç varsa tavsiye alabilirim.
Yukarda bir ilan paylasmisiniz ama bence o rakam o araba için çok çok fazla.
100km altı makyajlı arıyorum ama bütçem yetmiyor gibi ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım