Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Öncelikle herkese selam clio 1 i yakın zamanda sattıktan sonra yine bir araç arayışına girdim araç arama evresinde exper olan kuzenim bir araç olduğunu ve garajda yattığından bahsetti ve gidip inceledim teste soktuk araç 98 model olmasına rağmen değişensiz ve %94 motor perfermansı çıkması ayrıcada 111 binde olması beni cezbetti öncelikle aracı alalı 1 gün oldu . Araçta beklemediğim bir serilik beni karşıladı uzunca bir yazı ve deneyimlerim için , detaylı fotoğraflar için biraz zamana ihtiyacım var bakalım bizi neler karşılayacak..
WhatsApp Image 2019-11-23 at 15.53.02.jpeg
WhatsApp Image 2019-11-23 at 15.53.01.jpeg

cemdogu

Profesör
12 Eyl 2016
164
459
1,535
Ankara
Marka
Citroen
Şu arabanın adı çıkmasaydı çok sevdiğim bir araç. Bence fütüristik bir tasarımı var o yıllara nazaran. Motoru da oldukça bilinen, sağlıklı ve performanslı bir motor. Yani, en azından günlük kullanım için. Küçük dokunuşlarla oldukça güzel bir hale gelecektir. Rengi de yeni nesil BMW'lerde kullanılan renge çok benziyormuş. Ne polisaj yapılır buna...... üf.

Nacizane tavsiyem far kaşlarını çıkartın. Hayırlı ve uğurlu olsun aracınız.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Şu arabanın adı çıkmasaydı çok sevdiğim bir araç. Bence fütüristik bir tasarımı var o yıllara nazaran. Motoru da oldukça bilinen, sağlıklı ve performanslı bir motor. Yani, en azından günlük kullanım için. Küçük dokunuşlarla oldukça güzel bir hale gelecektir. Rengi de yeni nesil BMW'lerde kullanılan renge çok benziyormuş. Ne polisaj yapılır buna...... üf.

Nacizane tavsiyem far kaşlarını çıkartın. Hayırlı ve uğurlu olsun aracınız.
Kesinlikle kaşları kaldiracagim keşke adı cikmasaydi dediğiniz gibi 😀 yorumunuz için teşekkür ederim 👋

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Takılmayın kim ne derse desin siz keyfinize göre arabanızı seçmişsiniz o da sizi seçmiş belli ki mutlu ediyor.İyi sürüşler diliyorum

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Milletin ağzı torba değil ki büzesin benim de almaya çok kere niyetlenip vazgeçtiğim araçlardan biridir.Hayırlı uğurlu olsun, GSi'larla aynı motora sahip sanırım, M-Tec manifold koyuyorlar aftermarket olarak aracın performansını arttırdığı söyleniyor.Onun haricinde altyapı-motor komple Corsa B, içeriden fotoğraflarını da bekliyoruz.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Milletin ağzı torba değil ki büzesin benim de almaya çok kere niyetlenip vazgeçtiğim araçlardan biridir.Hayırlı uğurlu olsun, GSi'larla aynı motora sahip sanırım, M-Tec manifold koyuyorlar aftermarket olarak aracın performansını arttırdığı söyleniyor.Onun haricinde altyapı-motor komple Corsa B, içeriden fotoğraflarını da bekliyoruz.
Cok teşekkürler araç içi ve daha detaylı fotoğrafları 2-3 güne ekleyeceğim aftermarket arastirmalarindayim şuan bakalım zamanla gelismeler oldukça ekleyeceğim :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bir arkadaşım almıştı, 1 yıl boyunca ciddi dalga geçmiştik. Sizle de yakın arkadaş çevreniz zaman zaman dalga geçecektir bundan kaçış yok. :D

Kondisyonu dıştan cok iyi duruyor, bu kadar düzgün bir tigra uzun zamandır görmemiştim.
Hatirliyorum bu arabayi ilk kez PlayStation'da Gran Turismo 2 oynarken görmüştüm. Sonra bir gün cadde de görünce o yaşımda acayip sevinmis ve şaşırmıştım benim için futuristik bir araçtı. Hala daha öyledir. Kullanmak falan hiç nasip olmadı ama hep merak etmişimdir.
Keyifli sürüşler :)

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Bir arkadaşım almıştı, 1 yıl boyunca ciddi dalga geçmiştik. Sizle de yakın arkadaş çevreniz zaman zaman dalga geçecektir bundan kaçış yok. :D

Kondisyonu dıştan cok iyi duruyor, bu kadar düzgün bir tigra uzun zamandır görmemiştim.
Hatirliyorum bu arabayi ilk kez PlayStation'da Gran Turismo 2 oynarken görmüştüm. Sonra bir gün cadde de görünce o yaşımda acayip sevinmis ve şaşırmıştım benim için futuristik bir araçtı. Hala daha öyledir. Kullanmak falan hiç nasip olmadı ama hep merak etmişimdir.
Keyifli sürüşler :)
Çok teşekkür ederim Tasarımı hep banada ilginç gelmiştir mk1 tt ile tigra .aslında aklımdaydı ancak temizine rastlamadığım için hep ertelemiştim :) 90 lar müzikleri arabalarını sevdiğim için hep 90 lar araçları alıyorum genelde, bu da yumurtadan çıktı diyelim yorumunuz için teşekkür ederim :)))

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben anlamadim cok yakmasi disinda bir adi cikma duymadim hic. Nedir mevzu??
Tigra'larla Megane Coupé'lere travesti arabası derlerdi. İşin aslı ise farklıydı, firmaların warmhatch performansıyla özgün tasarımı birleştirdikleri keyif araçlarıydı bunlar. O zamanlar üreticiler bugünkü gibi karaktersiz crossover'lar üretelim, birbirimizden tasarım "esinlenelim" yarışında değillerdi, cesurlardı. Markalar, şimdiki gibi Claudia Schiffer veya Jurgen Klopp oynatarak boy boy reklam yapmak yerine "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" deyip Tigra, Calibra, Manta gibi özel araçlar üreterek kendilerinden bahsettirirlerdi.

Bunlara travesti arabası diyerek aşağılayanlar için acı gelebilecek bir gerçek var: Travestiler bu delikanlılarımızdan çok daha iyi anlıyormuş arabadan :)

Araç sahibine hayırlı uğurlu olsun.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Tigra'larla Megane Coupé'lere travesti arabası derlerdi. İşin aslı ise farklıydı, firmaların warmhatch performansıyla özgün tasarımı birleştirdikleri keyif araçlarıydı bunlar. O zamanlar üreticiler bugünkü gibi karaktersiz crossover'lar üretelim, birbirimizden tasarım "esinlenelim" yarışında değillerdi, cesurlardı. Markalar, şimdiki gibi Claudia Schiffer veya Jurgen Klopp oynatarak boy boy reklam yapmak yerine "ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" deyip Tigra, Calibra, Manta gibi özel araçlar üreterek kendilerinden bahsettirirlerdi.

Bunlara travesti arabası diyerek aşağılayanlar için acı gelebilecek bir gerçek var: Travestiler bu delikanlılarımızdan çok daha iyi anlıyormuş arabadan :)

yorum gibi yorum :))))

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda

+1

Ayrıca travestilerin ne model araba kullandıklarını bilmek isteyenler akşam saatlerinde Kartal sahilde kısa bir gezintiye çıkabilirler. Ezber bozan s.eks işçisi kardeşlerimizi görecekler. :D

Recepp

Asfalt Kurutucu
30 Eki 2019
22
40
595
33
Bursa
Marka
Renault
Yaşına göre araç maşallah çok diri duruyor. Düşük km olması çok büyük avantaj uzun zamandır piyasasına bakmıyorum ama düşük km bu yaşlardaki araçlarda pek bulunmuyor. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
ilk defa bu kadar kondisyonu iyi bi tigra görüyorum. genelde hepsinin tüm aydınlatma grubu solmuş, aracın çizgileri kaymış halde oluyor.
kimseye kulak asmadan güzel günlerde kullanın. aracın tasarımı oldukça iyi 😏

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım