OPEL Astra GTC Sport 1.6 T 180 HP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Yani aldigimdan daha pahaliya alacak olan biri cikarsa yapistiririm diyorsunuz :D

Aracın piyasası yaklaşık bu şekilde ilanda benimkiyle birlikte iki tane var diğer arkadaş biraz abartmış bir kaç eklenti var diye, zaten onuda takip ediyorum uzun zamandır duruyor ilanda 😁 ama yazdığım fiyatı veren olursa satarım farklı araç alırım GOLF'lerde gözüm var çünkü 😅
( İlanın sahibi burda galiba duydu bizi fiyatı 95 den 92 ye düşürmüş 😅 )

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Aracın piyasası yaklaşık bu şekilde ilanda benimkiyle birlikte iki tane var diğer arkadaş biraz abartmış bir kaç eklenti var diye, zaten onuda takip ediyorum uzun zamandır duruyor ilanda 😁 ama yazdığım fiyatı veren olursa satarım farklı araç alırım GOLF'lerde gözüm var çünkü 😅
Bunu satıp golf alırsan pişman olurdun

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Merhabalar,

Bu foruma ilk katıldığımda OPEL Astra GTC Sport 1.4 T 140 HP arabam var dı. Daha sonra Seat Leon 1.2 TSI 'a geçtim. Daha sonra GTC kasaya ihanet ettiğimi düşündüm ve şuan OPEL Astra GTC Sport 1.6 T 180 HP olan güçlü versiyonunu aldım. Mutluyum. İstanbul'dayım aracımı test edebilirsiniz. Yakın zamanda motor vs. modifikasyonlar yapacağım. Hatta altlara bakarsanız 9 Temmuzda yine buraya yorum atmışım ilk GTC arabam için :)
Temizini bulsam alacağım bir araba ama hepsi oynanmış ve yüksek kilometreli. Hayirli olsun araciniz. A16LET makina yakar ama iyi yürür.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yapsin hic onemli degil .nasilsa fiyatlarin abartildigini goren baska bir araba sahibi kendi arabasinin fiyatinida artiracak. Yani aracini aldigindan pahaliya satan kisi alacagi arabayida daha pahali alacak ayni sey nasilsa.

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Bir araç aldıktan sonra aldığın fiyatın daha yukarısına ilan açma olayı Türklere has bir şey galiba

Konu çok saptırıldı. Bunun farkındadır herkes umarım. Konu benim aracı ilana neden koyduğum, hangi fiyatta koyduğum vs. gibi konulara döndü. Bu soruların cevapları benim özelimdir. Üstü kapalı ve imalı bir şekilde laf göndermeleri yapılmaktadır. Bu başlık bunun için açılmamıştır. Bilginize...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Konu çok saptırıldı. Bunun farkındadır herkes umarım. Konu benim aracı ilana neden koyduğum, hangi fiyatta koyduğum vs. gibi konulara döndü. Bu soruların cevapları benim özelimdir. Üstü kapalı ve imalı bir şekilde laf göndermeleri yapılmaktadır. Bu başlık bunun için açılmamıştır. Bilginize...
Bizene yaw kimse bişey demiyo, arabaya güzel diyip ilana koymuşsun bi sorunu falan mı var diye merak ettik sen de dövecen bizi ayıp...

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Bizene yaw kimse bişey demiyo, arabaya güzel diyip ilana koymuşsun bi sorunu falan mı var diye merak ettik sen de dövecen bizi ayıp...

Senlik bir durum yok. Sen görünce doğal olarak sordun ama diğer arkadaşlar pazardaki rekabet den dolayı sinirlerini bana kustular. :rolleyes:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,057
3
15,302
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Garaj başlığı olmadığı için şimdilik konuyu kilitliyorum. Gereksiz yere daha fazla polemik olmasın, Sinan abide zaten eğer uygun görürse sizinle forum üzerinden mutlaka iletişime geçecektir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım