En Son Ne Aldınız?

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,057
6,932
5,020
github.com
Marka
BMW

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,998
7
51,297
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Bando marka V kayışı aldım astraya bugün taktım. Japon firması fakat Türkiye'de fabrikaları var diye biliyorum. Toyotaların fabrikasyon kayışları. Otokar, Temsa, Isuzu gibi markaların da oem kayışları. Daha önce 96 corollama triger seti olarak almıştım. İki ürününden de çok memnun kaldım, kalite hissi baya yüksek. Continental, gates gibi markalara iki üç katı bayılmaya gerek yok. Her marka için üretimi var sanırım aklınızda bulunsun.

Bauhaustan Mastercare marka yağmur kaydırıcı aldım 15 ₺. Uygulaması çok pratik, diğer ucuz ürünler gibi cam yüzeyinde yağımsı tabaka oluşmuyor. Yağmurda deneyemedim ama su kaydırıcılığı baya iyi. Şimdilik bişey diyemicem.

Divortex marka İpa aldım (izopropil alkol) 1 litre fiyatı 30₺ ve temizledikten sonra ucuz ipalar gibi (seyreltilmiş ürünler) iz bırakmıyor. Zaten birkaç tane bilgili kullanıcı damıtıp saf alkol olduğunu belirtmiş. Tavsiye ederim.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Bando marka V kayışı aldım astraya bugün taktım. Japon firması fakat Türkiye'de fabrikaları var diye biliyorum. Toyotaların fabrikasyon kayışları. Otokar, Temsa, Isuzu gibi markaların da oem kayışları. Daha önce 96 corollama triger seti olarak almıştım. İki ürününden de çok memnun kaldım, kalite hissi baya yüksek. Continental, gates gibi markalara iki üç katı bayılmaya gerek yok. Her marka için üretimi var sanırım aklınızda bulunsun.

Bauhaustan Mastercare marka yağmur kaydırıcı aldım 15 ₺. Uygulaması çok pratik, diğer ucuz ürünler gibi cam yüzeyinde yağımsı tabaka oluşmuyor. Yağmurda deneyemedim ama su kaydırıcılığı baya iyi. Şimdilik bişey diyemicem.

Divortex marka İpa aldım (izopropil alkol) 1 litre fiyatı 30₺ ve temizledikten sonra ucuz ipalar gibi (seyreltilmiş ürünler) iz bırakmıyor. Zaten birkaç tane bilgili kullanıcı damıtıp saf alkol olduğunu belirtmiş. Tavsiye ederim.
Divortexin bir çok ürününü kullanıyorum özellikle hızlı cilasından çok memnunum tam f/p ürünleri

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

cumartesi öğleyin sipariş verdim az önce ptt kargo getirdi. Ptt kargo ile geldiğini görünce sittin sene gelmez diyordum ama bugün geldi.

2019 45. hafta ikisi de

WhatsApp Image 2020-02-17 at 16.32.10.jpeg

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,841
26,144
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çelik macun (doğru adı polyesterli macun olabilir)
400 600 800 zımpara
Motip akrilik astar

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım