Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
BMW 5 Serisi’nin dijital tanıtımı için hazırlanmış görseller, BMWBLOG tarafından paylaşıldı. Bu görseller resmi olarak doğrulanmasa da modelin daha önce çekilen casus görüntüleri ile tasarım detayları olarak uyuşuyor.
Bu fotoğraflara baktığımızda modelin arkasında yer alan 530e ibaresini görüyoruz ve buda bizlere karşımızdaki modelin şarj edilebilir hibrit motorlu bir BMW olduğunu gösteriyor.Makyajlanan yeni BMW 5 Serisi’nin tasarımında ise yenilenen böbrek ızgaraları, daha ince ve köşeli LED gündüz farları ve daha sportif görünen ön tampon ile gelen büyük hava girişleri karşımıza çıkıyor.
Arka tarafta ise daha köşeli arka tampon ile köşeli egzoz çıkışları bulunuyor.Ayrıca difüzörün ise daha sportif bir yapıda olduğunu belirtelim. Arka LED stop lambalarının grafikleri ise yenilendiğini görüyoruz. Daha modern çift renkli jantlar ile sol çamurluktaki şarj girişi ile makyajlanan yeni BMW 530e’nin tasarım detayları tamamlanıyor.
Şarj...

Okumaya devam et...

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,683
2
9,599
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Ama bu 5er değil 3er olmuş :oops:

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Normalde beğenmemem gerekiyor ama beğendim. Tek eleştirim ön farlar arabayı çok küçük göstermiş.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım