Tüm forum üyelerine Merhaba, ben Onur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OnurKartal

Onur Kartal
Taklacı Güvercin
3 May 2020
25
98
335
31
İngiltere/Lincolnshire
Marka
Jaguar
Merhaba, ben Onur
İzmirde yaşıyorum 28 yaşımdayım, çocukluktan beri süregelen otomobil tutkusu yaş geçtikce diner sandıkça dahada katlanan birisiyim. Asıl mesleğim ve eğitimim satış/pazarlama üzerine olsa da bu yaşta kendimi sanayiye atmış, mutluluğu hobiden ziyade işin mutfağında bulmuş birisiyim. Çok fazla otomobil sahibi oldum, çoğu aracımla 3-5 aydan fazla zaman geçiremedim. Honda, Bmw grubu otomobillerle çok haşırneşir olsamda Sinan bey'in bir videosundan sonra Seat İbiza Cupra satın almış şimdi ise kendimi önceleri hiç beğenmediğim Jaguar X-Type'ın direksiyonuna bir marka fanatiği edasında bağlamış bulunmaktayım. Umarım burada bir çok şey öğrenir, bilgim doğrultusundada öğretebilirim. Keyifli forumlar diliyorum, bu kaliteli platform içinde Otopark.com ekibine çok teşekkür ediyorum. İlk kez bir foruma yazı okumak harici gelip kayıt oluyorum

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hoş geldiniz , iyi forumlar dilerim , umarım güzel vakit geçirirsiniz :)

Slipknot

Düz Yol Gazcısı
29 Tem 2019
22
22
195
32
Hoş geldiniz bende izmirdeyim umarım tecrübe ve bilgilerinizle bize yol gösterebilirsiniz. Keyifli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım