Otomobil Videoları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Bu adamı çok seviyorum, hele ki bu videonun bir de ilk versiyonu var ki SUV'lerin önünde tükürüyor, herkes över ama herkes gömemez :) .Harris övgüyü hak ediyor, sezarın hakkı sezara.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Xsara şansını fazla zorladı bana yürüyeni stock gibi geldi ama bilemiyorum, adam cesurmuş ama kafadan açıla açıla çimlere doğru.hatatat156 hiç istifini bozmadı adam daha fazla tepesine binebilirdi bile.

Hem Jimmy McRae'nin hem de Colin McRae'nin yarıştığı 1990 Lombard RAC rallisi, adam babasıyla da yarışmış.hatatat

Son düzenleme:

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Mini sürücüsünün yeteneği Alfa’nın ciğerine yetmemiş :). Çok zevkli bir mücadele öyle insanların milyon dolarlar harcamasına gerek yok.Şu anki motorsporlarında bunu kavraması gerek milyon dolarlar olmadan da insanları sevdirecek sevindirecek işler yapılabilir.

Biz insanız bilgisayar ayarlanmalarından onlarca istatistikten de öte bazı şeylerin doğaçlama tepkisine bırakıldığında her şey daha bir zevkli oluyor görüldüğü üzere.

Winters

Özgür
Düz Yol Gazcısı
19 Ocak 2020
7
28
195
26
İstanbul
Marka
Mercedes
bu da videodan sonra ruh halim
648.png

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford

Şaşırdık mı? Hayır, istediğin kadar fiziksel olarak bazı şeylere direnecek kilitli diferansiyelin olsun hepsi bir sınıra kadar.

Süper araçlar ya insan izledikçe ağzı sulanıyor salyalanıyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım