KAPALI 200,000 TL’ye en fazla 20,000 KM hangi araç alınır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aradabir007

Senkromeççi
19 May 2020
17
0
60
27
Istanbul
Merhabalar,

En fazla 200,000 TL ve en fazla 20,000 KM’de benzinli ve otomatik, 2018 ve yukarısı, hem kadın hem erkek için bir araba önerebilir misiniz? Rahat ve geniş bir araba istiyoruz. Aile arabası değil ama çok nadir 4-5 kişide binmesi gerekebilir. Genellikle kız kardeşim ve ben kullanacağız.

Aklımda ki tek model Volkswagen T-Roc. Daha önce forumda Renault Clio için başlık açmıştım fakat opsiyonlarla 180,000 TL civarına çıkınca başka model arayışına girdim. Başka pek model bilmiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Sıfır olarak 1.2 t Astra veya 308 bulunabilir diye düşünüyorum. Cam tavan falan olduğu için style paket 308 f/p aracı olabilir. 1.5 tsi Golf te bulabilirsiniz. Bana kalırsa B suv yerine C sınıfı tercih edilebilir. Nihayetinde üst sınıf, hacim olarak pek bir farkta olmaz.

aradabir007

Senkromeççi
19 May 2020
17
0
60
27
Istanbul
T-Roc veya Tiguan gibi büyük SUV’lar daha çok tercihimdir. İçi dolu olursa daha güzel olur. Ve 2018 ve yukarısı.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

aradabir007

Senkromeççi
19 May 2020
17
0
60
27
Istanbul

Bu ikisi örnek ilandır. İlla suv alacağım diyorsanız yerinizde olsam T-Roc yerine yeni 1.2 active paket 2008 bakardım. Belki bayide daha üst donanımlısını bile bulabilirsiniz. Hem tasarımı, hem motor - şanzıman ikilisi daha güzel bir araçtır.

A3 çok alçak, benim boyum 2 metre, A3 ve A6’ya bindim kafam tavana değiyor.

T-Roc ve Tiguan’ı istediğim sınıfı anlatmak adına örnek olarak verdim, almak istediğimden değil, yanlış anlaşılmasın.

2008 güzel görünüyor, inceleyeceğim. 👍

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
A3 çok alçak, benim boyum 2 metre, A3 ve A6’ya bindim kafam tavana değiyor.

T-Roc ve Tiguan’ı istediğim sınıfı anlatmak adına örnek olarak verdim, almak istediğimden değil, yanlış anlaşılmasın.

2008 güzel görünüyor, inceleyeceğim. 👍
Normalde aracı bayan da kullanacağı için D segment olan Mondeo, İnsignia gibi araçların ilanını atmadım. Onlar hacim olarak oldukça yeterli ama boyut olarak büyük olduğundan bayanlar kullanırken zorlanabilir. Yinede aklınıza yatarsa bu modellere de bakabilirsiniz.

Onun haricinde sıfır olarak dediğim gibi 2008 bu sınıfta oldukça iddialıdır. Bayilere gidip bir incelemenizi tavsiye ederim.

aradabir007

Senkromeççi
19 May 2020
17
0
60
27
Istanbul
Normalde aracı bayan da kullanacağı için D segment olan Mondeo, İnsignia gibi araçların ilanını atmadım. Onlar hacim olarak oldukça yeterli ama boyut olarak büyük olduğundan bayanlar kullanırken zorlanabilir. Yinede aklınıza yatarsa bu modellere de bakabilirsiniz.

Onun haricinde sıfır olarak dediğim gibi 2008 bu sınıfta oldukça iddialıdır. Bayilere gidip bir incelemenizi tavsiye ederim.

Sıfır 2008 almak aklıma yattı, teşekkür ederim. Gidip inceleyeceğim.

Allure pakette kampanyada varmış hem, 206 bin liraya geliyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sıfır 2008 almak aklıma yattı, teşekkür ederim. Gidip inceleyeceğim.

Allure pakette kampanyada varmış hem, 206 bin liraya geliyor.
Kampanya varsa çok güzel. Allure dynamic pakette kablosuz şarj, 10 inç dijital ekran, anahtarsız giriş ve çalıştırma v.s gibi oldukça tatmin edici donanımlar bulunuyor. Araç size tasarım ve hacim olarak uyarsa şimdiden hayırlı olsun.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Suzuki Vitara hakkında ne düşünüyorsunuz? En pahalı modeli 259 bin lira, bunu alabilirim, Peugeot 2008’den iyi midir?

vitara güzel tercih olur.

bunlar dışında citroen c5 aircross var onun paketlerini de incelemenizi tavsiye ederim, Opel Grandland X veya Crossland X de fena değildir 2008den biraz daha uygun fiyatları, bence müsait zamanda bu bayilere uğrayıp araçlara bakın.

fiyat da alın hepsine bir çoğu liste fiyatından daha iyi fiyatlara gelir hatta şu dönemde muhtemelen 2.elden bile daha uyguna gelecektir

Son düzenleme:

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
1.2 t otomatik Opel Grandland X öneririm. Hem mtv si uygun hem ekonomik ve performansı da gayet yeterli. 2 Yıldır kullanıyoruz. Bir sorunuz olursa seve seve yanıtlarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım