Street Legal Go-Kart; Nissan Micra 1.3i 1998

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
IMG-20200603-WA0035.jpg
IMG-20200603-WA0034.jpg
IMG-20200603-WA0033.jpg

Kara borsada 1000-2500 liraya satanlardan almak istemediğimden kargo dahil 70 euroya kuzenimle anlaştım.
Kargo, para transferi vs bekleyip kurtulcaz inşallah hastalığından.
Lehimler tazelenip tekrar denendi, umarım da bir daha aynı sorun olmaz.

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Screenshot_20200620_104137_com.android.gallery3d.jpg

Micralarda kaputun çarpa çarpa kırdığı yedek su deposunu değiştirdim, fakat bendeki ayrıca daha kırık çıktı.
Sol önden yaptığı kazanın izleriyle örtüşüyor, kazada olduğunu tahmin ediyorum.

Bide en azından içinde temiz bir sıvı olsun diye arabadaki bütün antifrizi boşaltıp şimdilik su doldurdum.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Ekli dosyayı görüntüle 27078
Micralarda kaputun çarpa çarpa kırdığı yedek su deposunu değiştirdim, fakat bendeki ayrıca daha kırık çıktı.
Sol önden yaptığı kazanın izleriyle örtüşüyor, kazada olduğunu tahmin ediyorum.

Bide en azından içinde temiz bir sıvı olsun diye arabadaki bütün antifrizi boşaltıp şimdilik su doldurdum.
Keşke doldurmasaydınız, uzun vadede devirdaimin çürümesine, metal aksamlarda paslanmaya ve hortumlarda kireçten dolayı tıkanmaya yol açıyor diye biliyorum. Bunları muhtemelen siz de biliyorsunuzdur zaten de, görünce yazmak istedim. Yazdıklarımdan 2 tanesi başımıza geldi çünkü.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Keşke doldurmasaydınız, uzun vadede devirdaimin çürümesine, metal aksamlarda paslanmaya ve hortumlarda kireçten dolayı tıkanmaya yol açıyor diye biliyorum. Bunları muhtemelen siz de biliyorsunuzdur zaten de, görünce yazmak istedim. Yazdıklarımdan 2 tanesi başımıza geldi çünkü.
Cidden bilmiyordum ya, antifrize geçerim yakımda

aaygen

Profesör
Beta Programı
7 Eyl 2016
332
758
1,895
İstanbul
Marka
Ford
Saf su koyduysan çok problem olmaz da düz musluk suyu koyduysan uzun vadede problem olabilir tabi

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Yaz gelince asfalt ısındı, dolayısıyla ön kısmın karakteri tam istediğim haline geldi. bugün ilk defa virajın girişinde kafayı kopartıp çıkışına kadar aynı kayma miktarıyla stabil dönebildim, önceden yavaşlayıp "tren rayı" üzerinde dönüyordu.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ya öylesine video çekeyim dedim, sonra editledim hiç iyi olmadı.
Hepsini kestim sonra 😅
İyi seyirler;
Maşallah, lastiklerin kendini salmış olabilir :) ondan dolayı bu kadar rahat bırakıyordur.Bir de sanırım Aksaray asfaltı çok parlak, damat tıraşı gibi :).

Video içinse izlerken keyif aldım, direksiyon güzel, muhabbet ise adam seçer, herkes Micra’yla akrobasi yapmıyor sonuçta ;).

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Maşallah, lastiklerin kendini salmış olabilir :) ondan dolayı bu kadar rahat bırakıyordur.Bir de sanırım Aksaray asfaltı çok parlak, damat tıraşı gibi :).

Video içinse izlerken keyif aldım, direksiyon güzel, muhabbet ise adam seçer, herkes Micra’yla akrobasi yapmıyor sonuçta ;).
lastiklerin tahliye kanalları yamulmuş ya, ömrünün sonunda olabilir ve aksaray asfaltı evet kaygan biraz :)
Micra'yla bildiğim kadarıyla bu coğrafyada 3 kişi falan akrobasi yapıyor, genelde sahipleri ya amca ya da yeni ehliyet almış kadınlar 😅

• Haha
Tepkiler: Mt.Akina

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,006
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
lastiklerin tahliye kanalları yamulmuş ya, ömrünün sonunda olabilir ve aksaray asfaltı evet kaygan biraz :)
Micra'yla bildiğim kadarıyla bu coğrafyada 3 kişi falan akrobasi yapıyor, genelde sahipleri ya amca ya da yeni ehliyet almış kadınlar 😅
beni unutma 😂

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım