ETS 2 konvoy

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
1.37 ile gelen araç sesleri inanılmaz kötü, resmen oyunu oynayamıyorum. Bu kadar berbat işi nasıl yaptılar aklım almıyor. Bir tane geliştirici de oynayıp demedi mi aga bu nedir diye ? Kapitan Kriechbaum da olmasa oyun oynanmaz halde. Kendisine buradan şükranlarımızı sunalım. Gerçek tır videolarından kestiği sesler ile koskoca SCS'den çok daha kaliteli araç sesleri yapıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Profesyonel bir çalışmayla Türkiye harita genişleme paketi bizimkiler tarafından yapılıyor. İstanbul'da Silivri, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu dahil Anadolu yakası ekleniyor. İstanbul'un kuzey bölgelerinde bulunan bazı köy benzeri ilçeler de ekleniyor. İstanbul projesi bittikten sonra sıra Türkiye'nin diğer bölgelerine gelecek. Promods ile de uyumlu olacak. Detayları merak edenler için https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-tr-extended-map-mod-istanbul-edition-ana-konu/8943/136

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.39 güncellemesiyle birlikte Promods'ta 2.51 sürümü çıktı. Yeni şehirler aşağıdaki gibi. Türkiye'ye de Antakya, İskenderun ile giriş yapıldı.

3a12efb9c63a4a0a4c82d5d57c92f37b2b0b20ce.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sırf şu ses olayı yüzünden 1.36 da kaldım,araçların sesleri çok kalitesizdi.Umarım düzeltmişlerdir.
Büyük oranda düzeldi. Cam açıkken ve kapalıyken olan sesler daha iyi oldu. Özellikle 90'la beraber cam kapalı olsa da ciddi motor sesi geliyordu onlar falan da düzeldi. Tabi yine beklenti meselesine bağlı beğenip beğenmemek ama şuan kulak tırmalamadan oynanabiliyor.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
1.39 güncellemesiyle birlikte Promods'ta 2.51 sürümü çıktı. Yeni şehirler aşağıdaki gibi. Türkiye'ye de Antakya, İskenderun ile giriş yapıldı.

Ekli dosyayı görüntüle 30968
bir mesaja bakıyorum bir bilgisayara bakıyorum emektarı değiştirmem lazım bu kurlarla anca amd apu sistem alabilirim de bu dönemde borca girme konusu beni düşündürüyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bir mesaja bakıyorum bir bilgisayara bakıyorum emektarı değiştirmem lazım bu kurlarla anca amd apu sistem alabilirim de bu dönemde borca girme konusu beni düşündürüyor
Bende 2 GB'lık Geforce Gt 740M ekran kartı var. Hani Ets'nin eski hallerini bildiğim için bu yorumu yapıyorum her büyük güncellemeyle birlikte yetersiz gelmeye başladı. Ets'yi eskiden vasat ekran kartlarında bile en kötü orta ayarda oynayabiliyorduk şimdi ortanın da altına düştü. Şuan gerçekten ets'yi yüksek grafik ayarlarıyla oynayabilmek için en az 4 GB'lık bir ekran kartı lazım. Hatta 6 olursa fps düşüşleri de pek olmaz. İleride muhtemelen ben de pek oynayamayacağım elimdeki makineyle.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Bende 2 GB'lık Geforce Gt 740M ekran kartı var. Hani Ets'nin eski hallerini bildiğim için bu yorumu yapıyorum her büyük güncellemeyle birlikte yetersiz gelmeye başladı. Ets'yi eskiden vasat ekran kartlarında bile en kötü orta ayarda oynayabiliyorduk şimdi ortanın da altına düştü. Şuan gerçekten ets'yi yüksek grafik ayarlarıyla oynayabilmek için en az 4 GB'lık bir ekran kartı lazım. Hatta 6 olursa fps düşüşleri de pek olmaz. İleride muhtemelen ben de pek oynayamayacağım elimdeki makineyle.
ben 1.33 e kadar orta ayarlarda oynuyordum 1.34 ve 1.35 i düşük ayarlarda oynuyordum 1.36 dan itibaren iptal boşuna black sea dlc sine para verdim 10 m ilerlerken bile donuyor oyun 1.35 de az da olsa idare ediyorum ama sıktı artık güncel ve yüksek grafikte oynayamamak

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ben 1.33 e kadar orta ayarlarda oynuyordum 1.34 ve 1.35 i düşük ayarlarda oynuyordum 1.36 dan itibaren iptal boşuna black sea dlc sine para verdim 10 m ilerlerken bile donuyor oyun 1.35 de az da olsa idare ediyorum ama sıktı artık güncel ve yüksek grafikte oynayamamak
Ben de 37'den itibaren grafiklerden pek tat almıyorum. Oyunun en önemli grafik ayarı olan ölçeklendirme kısmı var. Kadranlarda ki bilgileri rahatça okumak için ölçeklendirmeyi %300-400 gibi seviyelere çıkarmak gerekiyor. Ben %100'den yukarı alamıyorum. Alırsam tane tane fps'leri sayıyorum. O seviyelere çıkmayınca da detaylar çok kötü oluyor. Bakalım şimdilik idare ediyorum. Ama artık akıllandım. İleride pc alırsam laptop'a dünya para vermek yerine adam akıllı bir masaüstü toplayacağım. Oyun nasılsa kütüphanede hep duruyor. Ne zaman makine alırsak o zaman oynarız.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Ben de 37'den itibaren grafiklerden pek tat almıyorum. Oyunun en önemli grafik ayarı olan ölçeklendirme kısmı var. Kadranlarda ki bilgileri rahatça okumak için ölçeklendirmeyi %300-400 gibi seviyelere çıkarmak gerekiyor. Ben %100'den yukarı alamıyorum. Alırsam tane tane fps'leri sayıyorum. O seviyelere çıkmayınca da detaylar çok kötü oluyor. Bakalım şimdilik idare ediyorum. Ama artık akıllandım. İleride pc alırsam laptop'a dünya para vermek yerine adam akıllı bir masaüstü toplayacağım. Oyun nasılsa kütüphanede hep duruyor. Ne zaman makine alırsak o zaman oynarız.
bende 75 in üzerine çıkamıyorum kadranları tahmin ediyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@Cenk abi bu arada sende mudrunner var mı varsa indirimde almalı mıyım bende spintires var ama bitti yeni bir oyunda ihtiyacım var
Var. Ama aldıktan sonra pek oynamadım açıkçası. İlk başlarda bir yerde takıldım. Nasıl geçeceğimi de youtube'dan falan bakmama rağmen bulamayınca hevesim kaçtı. Ama oynanış olarak, grafik olarak Ets'den daha rahat olduğunu söyleyebilirim. Bendeki ekran kartıyla ets'ye göre daha iyi ayarlarda oynayabiliyorum. Ben spintires hiç oynamadığım içi aralarındaki farkları bilemiyorum ama makinen kaldırıyorsa indirimdeyken alıp deneyebilirsin. Olmadı zaten iade edersin zor değil.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai

Yıllardır 940m,i5 5200u ile orta+yüksek ayarlarda 30-45 fps arası oynayabiliyorum,son 1 yıldır da promods ile oynuyorum maşallahı var makinenin dediğine göre abi o zaman,güncellemelerle oyun daha ağır bir hal alıyor gittikçe.Yalnız promods ile birlikte ilk loading ekranı bekleme süresi feci arttı,o kadar harita detayı olduğundan ona da katlanıyorum mecburen.

Büyük oranda düzeldi. Cam açıkken ve kapalıyken olan sesler daha iyi oldu. Özellikle 90'la beraber cam kapalı olsa da ciddi motor sesi geliyordu onlar falan da düzeldi. Tabi yine beklenti meselesine bağlı beğenip beğenmemek ama şuan kulak tırmalamadan oynanabiliyor.

Ben etsyi son birkaç yıldır paso Superb ile oynuyorum,1.36 da ki Superb bugüne kadar ki en gerçeğe yakın Superb'tü gerek motor seçenekleriyle gerek şanzımanıyla beni mest etti bir kere :) 1.38 de en son arabadan turbo sesi gelmiyordu,sesler anormal derecede artmıştı.Bir ara güncelleyip bakayım madem.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yıllardır 940m,i5 5200u ile orta+yüksek ayarlarda 30-45 fps arası oynayabiliyorum,son 1 yıldır da promods ile oynuyorum maşallahı var makinenin dediğine göre abi o zaman,güncellemelerle oyun daha ağır bir hal alıyor gittikçe.Yalnız promods ile birlikte ilk loading ekranı bekleme süresi feci arttı,o kadar harita detayı olduğundan ona da katlanıyorum mecburen.

Ben etsyi son birkaç yıldır paso Superb ile oynuyorum,1.36 da ki Superb bugüne kadar ki en gerçeğe yakın Superb'tü gerek motor seçenekleriyle gerek şanzımanıyla beni mest etti bir kere :) 1.38 de en son arabadan turbo sesi gelmiyordu,sesler anormal derecede artmıştı.Bir ara güncelleyip bakayım madem.
Modları onayladıktan sonraki ilk girişte bir 10 dakikaya yakın loading oluyor ama sonraki girişlerin neredeyse tamamında 1 dakika içinde giriyor bende. Her yeni harita dlc'siyle grafik detayları artıyor. İleride bu oyunu oynamak için daha iyi makinelere ihtiyaç duyacağız. Ben pc'yi aldığımda en yükseğe yakın ayarlarla oynayabiliyordum ets'yi. Şimdi ortanın altına indi neredeyse. Artık ilerisini siz düşünün.

Superb mod olduğu için ondaki ses kurulumu ne oldu bilemiyorum ama oyunda yeni ses motoruna geçildiğinde var olan o dengesiz ve yüksek gürültü kalktı. O kadar gürültü ancak camları açtığında oluyor. Camlar kapalıyken yeterince sessiz ilerliyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Antakya, İskenderun ile oyuna giriş yapılmıştı. İlerleyen sürümlerde haritanın devamı muhtemelen şöyle olacak. Bu arada Türkiye haritası mid east dediğimiz Orta Doğu ekibi tarafından yapılıyor. O yüzden Avrupa'da ki veya İstanbul'da ki gibi bir çevre yapısı beklemeyin. Maalesef Türkiye'yi Orta Doğu olarak gördükleri için yapım da o şekilde ilerliyor. Belki Akdeniz ve Anadolu'ya ilerledikçe durumu düzeltirler.

482273fe8a1a384bcc0976e610e9dd626f3a3707.jpeg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım