Corsa D 1.3 Türkiye'de tek denilebilecek sonradan eklenen paketler

sakrodas

Profesör
28 Ara 2017
52
159
1,060
bulamadim:) 2007 model sifir abs beyni aldim ve buldugum vin a gore programladim arabam 2012 modeldi 2007 soket fsrkliydi o yuzden ona uygun beyin aldim eger boyle bir durumun varsa vin paylasirim ama aramam lazim corsa bitti benim icin

Sordona25

Takipçi
1 Haz 2020
2
1
20
42
Dachau
Marka
Opel
bulamadim:) 2007 model sifir abs beyni aldim ve buldugum vin a gore programladim arabam 2012 modeldi 2007 soket fsrkliydi o yuzden ona uygun beyin aldim eger boyle bir durumun varsa vin paylasirim ama aramam lazim corsa bitti benim icin

Merhaba sakrodas ve geribildirim için teşekkür ederim!

Aynı durum var, Corsa'mın 1.3 DTJ CDTI motoru var ve 2010 yılında üretildi! HSA'ya sahip olmak istiyorum ve bunun için bir VIN bulamıyorum.

Eğer VIN'i benimle paylaşabilirseniz sevinirim!

Cevabını bekliyorum.

teşekkür ederim

• Üzgün
Tepkiler: EOK

sakrodas

Profesör
28 Ara 2017
52
159
1,060
Şimdi söyle bir durum var vereceğim vin kodu işine yaramayacaktır. Çünkü bu şase kodu 2007 abs modulu için yapılmış bir şase kodu Opel ne hikmetse 2009'da soketi değiştirdi çünkü su falan giriyordu senin soketin tahminim etli kalın bir soket olması gerek eğer eski soketse hemen bulup göndereyim yok yeni tip yani kalın soket ise bu sana olmaz..Denesen bile ki ben denedim çok defa diyecek ki canım benim iyi güzel hoş da bu şase 2007'deki abs beynine göre ben buna göre programlanamam diyecek o yüzden benim sorunu sıfır 2007 abs beyni alarak çözdüm şimdi diyeceksin soket nasıl yaptın Bu deliliği tek ben yaparım herhalde ikisi arasında dönüştürücü yaptım.Paylaşmıştım bunların o yüzden uzun lafın kısası sende işe yaramaz gözüküyor.. ben gerçekten belki de 300.000 şase kodu aradım bulamadım z13dtjde esp buldum ama hsa bulamadım o yüzden benimki gibi yapacaksan biraz meşakkatli kararı sana bırakıyorum

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Merhaba sakrodas ve geribildirim için teşekkür ederim!

Aynı durum var, Corsa'mın 1.3 DTJ CDTI motoru var ve 2010 yılında üretildi! HSA'ya sahip olmak istiyorum ve bunun için bir VIN bulamıyorum.

Eğer VIN'i benimle paylaşabilirseniz sevinirim!

Cevabını bekliyorum.

teşekkür ederim
If you didn't understand what he said, I will translate it in a few days, FYI.

Son düzenleme:

CesurAkçin

Cesur
Profesör
12 Haz 2020
89
101
1,060
35
Beşiktaş
Marka
Volkswagen
Geçen gün fark ettim yöneticiler benim konuyu teknik bölümüne yüklemişler. Açıkcası çok üzüldüm..Aracımın test edilmesindeki amaç Türkiye'de birçok kişinin denemediği ya da yapmadığı donanımları göstermekti. Aracımda çok emeğim var. Benim amacım bu emeğin gösterilmesiydi. Teknik bilgiler vermek değildi. Aracımı cosmo paket olup buraya da koyabilirdim ancak benim amacım enjoy adı altına satılan neredeyse hiçbir şey olmayan aracı kendi çabamla en üst pakete getirmekti ve ben bunun gösterilmesini istiyordum. Yoksa zaten paketi olan aracı ben niye buraya yükleyeyim ki?.Lütfen yöneticiler konuyu taşımayınız..

https://www.dropbox.com/sh/yicisjaqfxlf0s6/AADimKYce0H6FxEaXNE1wC9Ka?dl=0

Sonradan Yapılan donanımlar:
AFL far sistemi(arka sigorta kutusu da dahil)
ESP, HSA, DDS, yokuş kalkış ve lastik arıza göstergesi
OPC vites ve direksiyon
Park Pilot (orjinal)
Touch And connect radyo (nav,bluetooth,USB)
Ayak torpido aydınlatmaları
Body Control Module değişti sıfırdan programlandı.Yağmur sensörü ve otomatik kararan ayna(cam orjinal değişti)
GID ekran takıldı..
Aydınlatmalı kapı kumandaları opc line
Tavan okuma lambası büyük olanla değişti
Arka okuma lambası takıldı.

Masallah bnde 1.4 otomatiği vardı benzine yetişemeyince satmıştım

furkane

Furkan
Düz Yol Gazcısı
24 Nis 2020
3
35
145
29
Ankara
Marka
Opel
Gerçekten çok emek var, elinize sağlık @sakrodas hocam.

Rica etsem benimle iletişime geçer misiniz?

Şu arkadaşla ilgili kafamda birkaç soru var, sizde cevaplarının olduğunu düşünyorum.

İyi forumlar dilerim :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım