Kaskosuz arabayla Audi A4'e çarptım çok yansır mı

Yunuss

Yunus Acar
Senkromeççi
11 Tem 2020
5
2
70
22
Silivri/İstanbul
Marka
Audi
Öncelikle merhabalar.Ben çok bu işlerden anlayan biri değilim o yüzden sormak istedim.Bi tanıdığın arabasıyla trafikte giderken öndeki audiye çok hafif degdirdim ve az bişey iz oldu adam tutturdu tutanak tutalım diye.Gel yaptırayım abi diyorum kabul etmiyor.Neyse en son tutanak tuttuk fakat çok korkuyorum bana çok yansır mı?? (benim olduğum arabanın kaskosu yok)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-11-13-59-06-066_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-11-13-59-06-066_com.miui.gallery.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Sizin trafik sigortanız karşıyı ödeyecek ve size en ufak bir şey yansımayacak. Tutar karşı tarafın tramerinde görünür sizde sadece çarpma görünür. Kaskonuz olmadığı için kendi aracınızı cebinizden yaptıracaksınız ve seneye sigortanız daha pahalı çıkacak durum bundan ibaret

Yani bu kadar hafif bir şeyi tramere işleterek aslında Audi zararlı çıkıyor. Siz ben ödemem deseniz yine de cebinden yaptırmayı istemesi lazımdı aslında. Muhtemelen tutanağı kullanmaz kendi yaptırır

Son düzenleme:

Yunuss

Yunus Acar
Senkromeççi
11 Tem 2020
5
2
70
22
Silivri/İstanbul
Marka
Audi
Sizin trafik sigortanız karşıyı ödeyecek ve size en ufak bir şey yansımayacak. Tutar karşı tarafın tramerinde görünür sizde sadece çarpma görünür. Kaskonuz olmadığı için kendi aracınızı cebinizden yaptıracaksınız ve seneye sigortanız daha pahalı çıkacak durum bundan ibaret

Yani bu kadar hafif bir şeyi tramere işleterek aslında Audi zararlı çıkıyor. Siz ben ödemem deseniz yine de cebinden yaptırmayı istemesi lazımdı aslında. Muhtemelen tutanağı kullanmaz kendi yaptırır
Çok teşekkürler hocam.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Yani bana yansımaz değil mi
2 aracın karıştığı kazada siz suçluysanız (ki öyle) karşı taraf tutanak ile onarım yaptırırsa iki araçta da kaza tarihine hasar kaydı görünür. Suçlu tarafta tutar yazmaz, suçsuz tarafta suçsuz aracın masrafı kadar tutar yazar

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Sizin arabaya çarpışma diye girer.Ama siz cebinizden kendi arabanın sorununu yaptırcağınız için tramer miktarı çıkmayacak. A4 ün arka sensöre oturtmuşsunuz biraz gibi.Şansızlık.. Eğer o değişirse servis güzel öper sizin sigortayı:(

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Şu kadarcık hasar için sorun çıkarmak bile gereksiz bence ben olsam sıkıntı yok der devam ederim. Karşıdaki kişi gereksiz yere uzatmış. Karşıdaki arabanın hasarı sana hasar kaydı olarak yazılmaz. Bu sadece sahibindendeki dolandırıcıların söylediği yalandan ibaret. Senin arabanda kasko olsaydı senin arabanın hasarı sana yansırdı. Sadece bedelsiz bir hasar kaydı görünür.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım