Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Araba servisteyken bir iki günlük misafirim olan ikame araç. Beklediğimden güzelmiş A sınıfının yenisi. Özellikle konsolu ve ekrana bayıldım. Ön taraftan da çok yakışıklı.

B07BDBC1-BF0C-467B-82DA-F8CD42E2EEDE.jpeg

A11306D3-F12E-43C6-9DEA-71171423DAE4.jpeg

mete25

Profesör
4 Mar 2019
499
1,227
2,395
Ankara
Marka
BMW
Bizim 2016 model accent bluenun da klima radyatörü patlamıştı kilometresi daha 25 bin falan. Servis taş çarpmıştır diyerek başından savdı ve garantili araç için radyatör değişimi ücreti istedi. Kasko ise değişim kabul etmeyip tamir ettirebileceğini söyledi. Sonuç olarak kaskodan radyatör tamiri yaptırdık. Şuan yüksek ihtimalle sorgulayınca çarpma olarak görünüyordur. Vallahi hem servisin hem de kaskonun tutumu oldukça can sıkıcıydı, madem taş sekerse delebiliyor sacınızı, az korunaklı yere koysaydınız radyatörü... Yine sinirlerim depreşti.. tepkiliyim Hyundai ye bu konuda.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Bizim 2016 model accent bluenun da klima radyatörü patlamıştı kilometresi daha 25 bin falan. Servis taş çarpmıştır diyerek başından savdı ve garantili araç için radyatör değişimi ücreti istedi. Kasko ise değişim kabul etmeyip tamir ettirebileceğini söyledi. Sonuç olarak kaskodan radyatör tamiri yaptırdık. Şuan yüksek ihtimalle sorgulayınca çarpma olarak görünüyordur. Vallahi hem servisin hem de kaskonun tutumu oldukça can sıkıcıydı, madem taş sekerse delebiliyor sacınızı, az korunaklı yere koysaydınız radyatörü... Yine sinirlerim depreşti.. tepkiliyim Hyundai ye bu konuda.
Hyundai servisindeki memnuniyetsizlikler giderek artıyor gerçekten.Benim radyatör hiçbir sebep yokken durduk yere patladı,60 la giderken birden buhar çıkınca anladım.Taş vs bir şey gelse anlarım ya da delik küçük olsa otobanda giderken çarptı bir şey derim,delik o kadar büyük ki basılan hava direkt dışarı çıkıyor.Benim araçta daha kaskoda hiçbir kayıt yok,cebimden yaptıracağım siparişini verdim radyatörün.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım