3D Eraser Kireç ve Su Lekesi Sökücü

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
Herkese selam,

bu konumuzda inceleyeceğimiz ürün konu başlığından da anlaşılacağı üzere 3D Eraser Kireç ve Su Lekesi Sökücü.

3d eraser jel formda bir ürün olup uygulaması aşırı kolay. Sadece bir aplikatöre ( tercihe göre sünger, mikrofiber ve hatta mikrofiber bez bile olabilir ) az bir miktar sürüyorsunuz ve bu aplikatörü yüzeyde gezdiriyorsunuz. Ben uygularken bastırmaya gerek bile duymadım, başka ürünlerdeki gibi polisaj makinesine vs gerek yok. Aynı wax sürermiş gibi o yüzeye değsin yeter dedim ve uygulama sonucu gayet tatminkâr oldu.

Firma ürünle ilgili dikkat edilecek üç husus belirtmiş;

1- Doğrudan güneş altında uygulama yapılmaması gerektiğini söylemişler.

2- Yüzeyde bir dakikadan fazla durmaması gerektiğini söylemişler.

3- Ürünü uyguladıktan sonra silerken mutlaka yüzeyden tamamen arındırılması gerektiğini söylemişler.

Ben uygularken doğrudan güneş altında uyguladım ama herhangi bir olumsuz etkiyle karşılaşmadım fakat siz güneş altında uygulamayın, eğer kötü bir sonuç çıkarsa sorumluluk kabul etmem :)

Ürünü ilk denediğimde sağ arka camda denemiştim ( deneme sırasında video çekmemiştim ) ve yaklaşık 15saniye ürünü uygulamıştım, buna rağmen %80 hatta belki daha fazla sonuç elde ettim. Daha sonra video çekerken sağ ön camda denedim, biraz daha uzun çalıştım ve yaklaşık %95 sonuç elde ettim.

Gelelim sonuç kısmına;

Ürün kesinlikle ve kesinlikle her detaycının çeyizinde bulunması gereken bir ürün.

Uygulaması kolay

Silmesi kolay

Sonuçlar efsane

İlk deneme:

Asıl video:

Görseller:

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım