Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    675

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Taha yakın arkadaşım. Araçta çok emeği ve çok güzel anıları var. Size de güzel anılar katacağından şüphem yok. Kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Anılardan 2 fotoğraf bırakayım
Ekli dosyayı görüntüle 40848
Ekli dosyayı görüntüle 40849
Sobe Sobe :D Hayırlı uğurlu olsun canlı canlı gördüm güzel bir araçtı önceki sahibiyle Körfez'de biraz laflamıştık, size de hayırlı uğurlu olsun.

IMG-8543.jpg
Çok teşekkür ederim ☺️
Evet Taha'nın emekleri sayesinde çok güzel gelmiş bugüne, ben de ufak tefek eksikleri tamamlayıp temiz kalmasını sağlamak istiyorum.

dkaya

Dogukan Kaya
Taklacı Güvercin
22 Şub 2021
27
155
385
37
İstanbul
Marka
BMC
Araçtan memnun musunuz? merak ettiğim bir araç

ben çok memnunum, beklediğimin karşılığını aldım ama beklentinize göre çok değişiklik gösterebilir bu durum. benim için evin 2. aracı olacak bi oyuncaktı aradığım, siz her gün kullanacağım günlük aracım olacak diyorsanız yorumlarınız başka olabilir

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,806
2,078
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Ekli dosyayı görüntüle 40877
Aldıktan sonraki ilk mola. Konforu hakikaten sınıfının üzerinde, yalıtım idare eder (muhtemelen ön lastik 205 arka 215 olduğu için yol sesi bi tık fazla 😂) 1.4 fire motor özellikle yakıt tarafında iş görüyor, ilk vitesi kamyondan hallice olmasa daha mutlu ederdi
Rengi çok hoş.Piyasadaki en mantıklı araçlardan biri bence.Hayırlı uğurlu olsun.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,302
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Aldıktan sonraki ilk mola. Konforu hakikaten sınıfının üzerinde, yalıtım idare eder (muhtemelen ön lastik 205 arka 215 olduğu için yol sesi bi tık fazla 😂) 1.4 fire motor özellikle yakıt tarafında iş görüyor, ilk vitesi kamyondan hallice olmasa daha mutlu ederdi
Güle güle kullanın. Arkalar da orijinalinde 205 taban bilginiz olsun. İlk lastik değişiminizde gerekeni yaparsınız :)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,843
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
hayırlı olsun, urban+ galiba bizimki de bundan zımpara asfalt dışında hiç lastik sesi duymadım, rüzgar hep onu bastırdı :D bir de eğer yoksa bunların kapı alt fitilleri ve kaput ön fitiliyle ön plastiği ayrıyeten satılıyor, fabrikada onlarsız çıkıyor eski sahipleri takmadıysa yoktur. Özellikle kapı alt fitilleri alttan gelen sesi bi tık çözüyor

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
855
2,085
Bursa
hayırlı olsun, urban+ galiba bizimki de bundan zımpara asfalt dışında hiç lastik sesi duymadım, rüzgar hep onu bastırdı :D bir de eğer yoksa bunların kapı alt fitilleri ve kaput ön fitiliyle ön plastiği ayrıyeten satılıyor, fabrikada onlarsız çıkıyor eski sahipleri takmadıysa yoktur. Özellikle kapı alt fitilleri alttan gelen sesi bi tık çözüyor
Teşekkür ederim, evet urban plus bu araç da. Sizin konunuzu okuyup da aldım zaten, hatta bugün kapı fitil fiyatına bakmıştım. 😊

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
Ailede kullandığımız araba haricinde kendi arabamı buraya atabileceğim günleri iple çekiyordum. Nihayetinde oldu. Genel hatlarıyla çok ellenmemiş ve aile aracı olarak kullanılmış olması artı ama detaycıya yakışır şekilde polisajı waxı vs yapıldıktan sonra içime daha çok sinecek. Bu mutluluğumu sizle de paylaşmak istedim. Darısı diğer forum üyelerinin de başına en kısa sürede :)
cd31cfec-b4ff-4a47-bda0-6f679ce1c4b5.jpg

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım