Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
20160615_140323_HDR-1040x585.jpg

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
maalesef :( pek erken girmiyor, asfaltta lift-off oversteer a falan müsade ediyor ama karda biraz keyfimi baltaladı.

ST'de kapanırken bunda kapanmaması fordun ayıbı...
yakın arkadaşımda 1.5 tdci Fiesta var asla tahammül edemiyorum ESP ye sizin makyajsız kasanız da kapanıyordu sizin kasayla birlikte kapanmıyor, ama red versiyonunda kapanmasını bekliyordum, araştırdınız mı bir oluru filan yok mu? çünkü Fiestaların şasesi çok dengeli ESP ye ihtiyaçları yok ki

mecagil

Profesör
9 Eki 2016
670
1,139
2,320
Ankara
Marka
Ford
yakın arkadaşımda 1.5 tdci Fiesta var asla tahammül edemiyorum ESP ye sizin makyajsız kasanız da kapanıyordu sizin kasayla birlikte kapanmıyor, ama red versiyonunda kapanmasını bekliyordum, araştırdınız mı bir oluru filan yok mu? çünkü Fiestaların şasesi çok dengeli ESP ye ihtiyaçları yok ki
1.6 kullanmıştım daha önceden. onda esp benimkine göre daha çok müdahele ediyordu. kuru yolda nadir müdahele ediyor, keşke tam kapansa dediğim an sayılıdır. o yüzden de araştırmadım açıkçası.
Ama dün kara girip eve dönünce sigortalardan falan sökülmez mi acaba diye aklıma gelmedi değil :D

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
1.6 kullanmıştım daha önceden. onda esp benimkine göre daha çok müdahele ediyordu. kuru yolda nadir müdahele ediyor, keşke tam kapansa dediğim an sayılıdır. o yüzden de araştırmadım açıkçası.
Ama dün kara girip eve dönünce sigortalardan falan sökülmez mi acaba diye aklıma gelmedi değil :D

direk abs soketini çıkar tüm sistem iptal :D veya kutuya kalıcı çözüm olarak tornavida saplayabilirsin :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım