OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Toprak
Toprak
Şimdi far kondisyonu da bakımlılığı göstermez. Arabayı sadece a dan b ye gitmek için kullanan adam mekaniğe iyi bakıp kozmetiği sallayabilir
boris-M5
boris-M5
Şöyle diyeyim ben hicbir zaman kozmetigi berbat(cidden berbat ama) olan bir arabanın mekaniğinin de düzgün olduğunu görmedim.
Toprak
Toprak
Yani illaki haklı bi önyargı var ama sürekli güneş altında kalması gereken veya işi gereği toz toprakta bulunan ama mekaniği düzgün araba çok gördüm. Benim dediğim sadece far muhabbetineydi aslında
boris-M5
boris-M5
O çok istisna be,benim önceki aracımda sadece farlar sarıydı kendim zımpara-vernik yaptım,araba full boyalı olduğu için de göstermiyodu halsizliğini ama
Mustafak
Mustafak
İşin garip kısmı aynı arabalar 5-6 yıl öncede aynı km lerdeydi :D
boris-M5
boris-M5
hatatathatatat Orası ayrı konu zaten,bizim bi abi vardı onun opel servisinde çalışan ustası varmış,bi gün buna 1.7 dti alacağını söylemiş,185 bindeymiş,falan fıstık.Servisteki usta da daha 2010 yıllarında bile 200 binden aşşağı 1.7dti ın servise gelmediğini söylemiş.Komedi ya
Samed M.
Samed M.
Dizeller şirketlerde 200k yapıyor sonra bireysele düşüyor yılda 5 bin ya yapar ya yapmaz. O yüzden fark o kadar az. Bir örneği bizde var. İlk 6 yıl 200 bin km, son 7 yıl 35 bin km.
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım