OTOPARK.COM | Sürücünün Adresi

Mt.Akina
Mt.Akina
Hatasızın Oğlu.
bt
bt
Şuna baktır, temizse al da rahatla :D
Munferit
Munferit
İzmir'e gidiyorum ağabey, oralar uzak diyarlar :D
bt
bt
Ya ne uzağı allasen... Dün öğlen oradaydım, hooop 1 saat sonra buradaydım. Uzaklar yakın oldu artık :D
DouglasAdams
DouglasAdams
gel @Munferit oturup araba bakalım sana izmirde
Mustafak
Mustafak
Suzukiye birşey mi oldu ?
Munferit
Munferit
Oo olaylar olaylar :D Detaylandırıcam bir ara konuda :D @Mustafak

@DouglasAdams bakalım valla ama capon olmasın :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Kardeş bismillah daha yeni aldıydın aracı :D hayırlısı olsun.Nasıl bişi bakıyorsun aklımızda olsun? Es kaza sattın herhalde :D
DouglasAdams
Munferit
Munferit
@Mt.Akina Düzgün Clio 2 1.6 Sport veya Palio Sporting bulursam üstüne atlamaca :D Onun dışı 206, Corsa C, Fiesta, Palio, Clio vs...
Mt.Akina
Mt.Akina
Hacim sıkıntın yoksa C2 VTS al geç ;) onun haricinde zaten mantıklı warm-hatchler belirlemişsin bütçen dahilinde :) ben de olsam ben de onları alırdım-mantık çerçevesinde- bir de C2-VTS ye bak :) standart clioluk Corsalık vakit geçti zevk alamazsın :)
bt
bt
@Mt.Akina siz standart Corsa'yı getirin, ben ondan nasıl zevk alınacağını gösteririm izah ederim :D
Mt.Akina
Mt.Akina
Başkanım ilk olarak motorun da sınırları var, ihtiyaçlar sadece yokuş aşağı viraj kasmak değil, farklı tecrübelerde edinmek gerek(arkadan itiş vs güçlü motor).O manada dedim yoksa zaten bu tecrübelerin piri olmuş biri için bir kibrit kutusu kadar bg de yeter.Ama yıllarca 40-50 bg de limit kasmış biri ile diğer bir olmuyor.tecrübe gerek...
Mt.Akina
Mt.Akina
Arkadan itişli bir aracın vereceği opposite lock doğallığının hissiyatını ve tecrübesini bir FWD araç nasıl verebilir? Ya da hot hactchin vereceği ara hızlanmaları ve viraj çıkışı torque steer mücadelesini 50 bg araç nasıl verebilir.Hot hacthi zaptetmek kolay olmayacaktır en ufak bir gaz tepkisi her şeyi değiştirir.