KAPALI ÖN CAMDAKİ KILCAL ÇİZİKLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beys

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
44
17
595
İstanbul
Arkadaşlar merhaba benim sıkıntım aracımın ön camındaki güneş ve gece ışık vurunca ortaya çıkan kılcal çizikler bu çizikleri nasıl giderebilirim.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Bu iş için seryum oksit gerekli. İnce pastalar camda iş görmez yada sizi ölümüne uğraştırır. Polisaj makinanız varsa sert ped ve orta aşındırıcı bir ürünle çizikleri alırsınız. Ama riskli bir iştir. Kolay yöntem sonax'ın seryum oksit içeren cam pastası. Yalnız dikkat edin sonax'ın iki adet cam cilası var. Biri seryum oksit içermez ve çiziklerde pek işe yaramaz.

beys

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
44
17
595
İstanbul
Bu iş için seryum oksit gerekli. İnce pastalar camda iş görmez yada sizi ölümüne uğraştırır. Polisaj makinanız varsa sert ped ve orta aşındırıcı bir ürünle çizikleri alırsınız. Ama riskli bir iştir. Kolay yöntem sonax'ın seryum oksit içeren cam pastası. Yalnız dikkat edin sonax'ın iki adet cam cilası var. Biri seryum oksit içermez ve çiziklerde pek işe yaramaz.
Polisaj makinam var uygulma yapıcak
SONAX.JPG
onda problem yok bahsettiğiniz ürün bu mu acaba

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Seryum oksit içerikli bir Cila ve Rayon ped + polisaj makinasıyla bu işi cozersiniz .
Carpro ceriglass bulabilirseniz en iyi sonucu verir ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
689
1,845
Marka
Renault
100-150 gibi cila vb ürünlere vermek yerine ön cam fiyatı nekadarki acaba.50 fazla verip yeni cam takıp uğraşmamak benim işime gelir açıkçası :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım