KAPALI İnsignia/Octavia?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

senturkish

Asfalt Kurutucu
24 Eki 2016
5
20
595
Denk araçlar olmadıklarını biliyorum ancak bu iki araçtan birisini almayı planlıyorum. İnsignia 1.6T Cosmo 2014-2016, Octavia ise 2015-2016 1.2 TSİ Style. Yakıt çok fazla problem değil zira zamanında i20 yi alırken az yaksın kafasıyla 1.2 DOHC almıştık ancak kışın şehir içi 8 civarı yakıyor İnsignia'nın 170 Hp ile 10Lt yakmasının benim için bir problem değil. Octavia 110 Hp 1.2 Tsi motor ve DSG. Arada 60HP ve yaklaşık 75Nm tork farkı var ve Octavia da Anahtarsız giriş çalıştırma, adam akıllı büyük bir ekran, krom cam çerçevesi(Çok önemli değil ama opsiyonla satılıyor(600 TL)şu an 2.el çoğu araçta yok ve alsanız bile sadace alt tarafta oluyor benim için dış görüntüde önemli ve buda görüntüde önemli bir etken),elektrikli-hafızalı sürücü koltuğu(Bel desteğide elektrikli ve yolcu tarafındada var),hayalet ekran gibi benim için can alıcı özellikler bulunmuyor ancak birde sizlerin fikirlerini almak istedim. İkisi arasında bir seçim konusunda yada min 2014 model yakışıklı ve güçlü alternatifler için yardımıza ihtiyacım var.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Yakıt önemli değil dediğiniz için bencede insignia daha doğru bir tercih olur...hatta sınıf farkı, güç farkı gibi konularıda düşürsek kesinlikle daha doğru bir tercih .. sadece elinizden çıkartırken 1.2 tsi Octavia ya göre daha yavaş olur ..ama meraklısı vardır, illaki elden çıkan ..netiecede vergi avantajı olan güçlü ve hızlı sayılabilecek bir araç insignia

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Yakıt önemli değilse Insignia. Konfor, kalite, teknoloji, motor ve tasarım konusunda Octavia yakınından bile geçemez. Bir de prestiji var. Insignia lüks araç gibi görünüyor. 1.2 motor Octavia'ya bu paraları vermeyi mantıklı bulmuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım