Şampiyon Kim Olur..

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Evet İkinci yari başladı Sizin Favori Takiminiz Hangisi.Tuttuğunuz takim ve Şampiyon Adayiniz hangisidir

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
konuyu düzenleyip anket şıkları eklerseniz daha doğru olur, aksi durumda konu altından tartışmalar olabilir :)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
sonlogo.png

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
konuyu düzenleyip anket şıkları eklerseniz daha doğru olur, aksi durumda konu altından tartışmalar olabilir :)
O kadar takımı ankete eklesek yer kalmaz diye düşündüm :) tartışma seviyeli oldukça pek sorun olmayacak kanısındayım özellikle birlik ve beraberlige ihtiyac duyduğumuz bu günlerde

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ben bi bomba atıp kaçayım ya dayanamıyorum

Fenerbahçe olmasa hangi takım tutulacak abi galatasaray mı? Onlarda şampiyonluk vasfı yok bi kere

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Bu arada bende belirteyim Koyu hemde bayağı bi koyu Galalatasaray taraftarıyım şampiyonluk favorimde Galatasaray Tabiki :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,758
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Galatasaray'lı olup Galatasaray'ı anlayan bilir ki hiç bir zaman amacımız lig şampiyonluğu olmadı. Galatasaray'ın gözü her zaman Avrupa'daydı ve taraftarlar da hep bunu istedi. Benim için lig şampiyonluğu yahut ikinciliği aynıdır, Avrupa'ya gidebilmek için sadece araçtır. Uefa ve süper kupa zaferleri bize şunu öğretti ki Avrupa zaferi bir kültürdür, bir bağımlılıktır. Bir kere o seviyeye çıkınca, daha aşağısı ( Türkiye ligi ) hiç bir zaman kesmez.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Galatasaray'lı olup Galatasaray'ı anlayan bilir ki hiç bir zaman amacımız lig şampiyonluğu olmadı. Galatasaray'ın gözü her zaman Avrupa'daydı ve taraftarlar da hep bunu istedi. Benim için lig şampiyonluğu yahut ikinciliği aynıdır, Avrupa'ya gidebilmek için sadece araçtır. Uefa ve süper kupa zaferleri bize şunu öğretti ki Avrupa zaferi bir kültürdür, bir bağımlılıktır. Bir kere o seviyeye çıkınca, daha aşağısı ( Türkiye ligi ) hiç bir zaman kesmez.

Nokta konmuş konu kilit.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İşin esprisi bir yana, Galatasaray'lı biri olarak 2 senedir oynadığımız futbolu hiç beğenmemekle birlikte şu an ki yönetime her gün her dakika her saniye sövüyorum. Üstüne bu teknik heyetle olmayacağını da söylüyorum.Üstelik futbol olarak 2 senedir beğendiğim bir BJK var Ancak;
- Bjk geçtiğimiz sene oynadığı futboldan uzaklaşmış halde, Aboubakar çok değişik bi forvet, Bjk standardının altında bana göre keza Cenk tosun ve oğuzhan'ın istikrarsız oyunları olumsuz etki yaratıyor. Talisca'nın form tutması gerek.
- Fenerbahçe liderin 7 puan gerisinde, BJK Ve GS ile deplasmanda oynayacak, bu haftasonu başakşehir maçında en önemli oyuncularından yoksun sahaya çıkacak ve üstelik kadro oyun istikrarı yok, teknik direktör ile kadro ve taraftar bir türlü uyuşamadı. Lens Mehmet Topal ikilisi nereye kadar götürür bilemiyorum.
- Galatasaray'da formdan düşmeyen bir Muslera faktörü var, takımın en kötü oynadığı maçlarda bile devleşiyor, attığımız tek golle kazandığımız kritik maçlar çok. Mevcut puan tablosunda lider Başakşehir FK'nın 3 puan arkasında olan Galatasaray var ve 2nci yarı derbi maçlarını içerde oynayacak bu büyük bi avantaj.
Sonuç olarak Final musabakaları olarak adlandırılan kritik müsabakaları psikolojik açıdan en rahat oynayan ve adının olduğu yerde başarının gelme ihtimali en yüksek olan Galatasaray'da sürekli eleştirdiğim teknik yapı ve kulübü batırmak bitirmek ve yoketmek için görevlendirilen dursun özbek yönetimine rağmen farklı maçlarda sahne alan yasin( sevmesem de), Sneijder, Podolski, Bruma gibi skor katkısı yüksek oyunculara Garry rodrigues gibi hızlı bi oyuncu eklendi ve ilk 2 maç izlenimin oldukça iyi. Defanstaki problemlere Ahmet çalık çözüm olacağını düşünmüyorum ama yine tekrar ediyorum formdan düşmeyen bir Muslera var. Fikstür avantajı da var, bu yüzden Galatasaray alır diyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım