KAPALI 0 km araç alımı öneriler pazarlık ve acemi şöföre tavsiyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Panzer

Profesör
6 Eki 2016
108
181
1,185
29
Bursa
öncelikle herkese merhaba
foruma yeni katıldım araçlara falan da pek merakım yoktu ta ki And abinin videolarına denk gelene kadar ve %90 engelli babamın üzerinden ötv ve mtv muafiyetli araç alma hakkımızın olduğunu öğrenen kadar yakın zamanda ehliyet alıcam ve 0 km ford focus titanium almayı düşünüyorum ve birkaç opsiyonla beraber eylül ayı sonunda bayiye gittim fiyat almak için tek kuruş indirim yapmadı liste fiyatından opsiyonlar dahil pazarlık yapmaya kalktığımda da labali bir şekilde " herşeyin bir bedeli var " cevabını aldım bu pazarlık olayı nasıl oluyor araçta anlaşırsak aracı teslim alma süresi nedir araç kullanımı hakkında da baya kötüyüm tavsiyeleriniz nelerdir yardımcı olursanız sevinirim (yaşım 22 bu arada)

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Hoşgeldin kardeşim. Araç konusunda bana göre ehliyeti aldıktan sonra araçları araştırmaya başla derim. Çünkü bu şimdilik senin kafanı karıştıracaktır. Bana göre kendini en dipten geliştir. Ha çok istersen and beyin videolarını izle fikir oluşur. Ama piyasaya girip hangisi ne kadar bakmak şimdilik erken gibi. Bir kısa not bu çok basit olmayaktır sen bi b sınıfı araçla işi öğrenip focus veya daha iyi bir araç aldığında tedirgin olacaksın. Heleki trafiği yoğun olan yerlerde yaşıyorsan

Panzer

Profesör
6 Eki 2016
108
181
1,185
29
Bursa
aylardır and abinin videolarını izliyorum ve baya arştırdım1 hafta sonra direksiyon sınavım var ve bu aysonu kesin alıcaz sadece ben de kullanmicam

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Ötv muafiyeti çok karlı olacaktır diyebilirim. Bu yüzden bütçeyi artırabildiğiniz kadar artırın derim. Aile olarak araçtan istediğiniz nedir? Az yakması, geniş olması vs.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Focus'tan başka araç düşünmüyorsanız bayiye göre tercih yapmaya çalışın. Her bayii maalesef aynı kalitede hizmet vermiyor. 1.5 otomatik mi 1.6 manuel mi alacaksınız bilemiyorum fakat yıl sonunu veya ay sonunu bekleyebilirsiniz. Kota doldurma muhabbetine uygun indirimler yapabiliyorlar. Aracın teslim süreci sipariş yoğunluğuna göre değişebilir fakat tahminimce maksimum 1 ay sürer.

Son düzenleme:

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
vag gurubunda satış elemanı olan yakın bir arkadaşım bahsetti bayii payları %2-8 arası değiştiğini söyledi ülkemizde. genelde orta sınıf markalarda yüksek, premium markalarda düşük oluyormuş. ford'unda orta sınıf olduğunu düşünerek, bayii payını %8 kabul ettiğimizde anlamsız pazarlıklara girmeyiz. ayrıca kota durumu oluyor bayii lerin yıl sonuna doğru kasım aralık gibi kızışıyor ortalık o zamanlar farklı bayii leri yoklaman gerek, farklı fiyatlar çıkabilir karşına. sana bol şanslar.

heyv18

Profesör
7 Eki 2016
76
54
1,010
Dostum acele etme nerde yasiyorsan orda bulunan tum bayileri kolacan et hatta yakindaki yerlerdede git bayilere otv indirimli alacagin icin en dolu model almani oneririm sanirim bu sene ford otomatik dizel getirdi sonunda yil sonu hatta 2017 ocak ayi bayagi iyi indirim alabilirsin simdiden kazasiz belasiz kullanman dilegiyle hayirli olsun

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Geçen ay bana Ford bayii bana pazarlık etmeden 4-5 bin lira indirim yaptı hatta siz düşünceniz ne kadar diyede sordu hemde çok ilgiliydiler

bsonmez

Profesör
8 Eyl 2016
64
84
1,010
Konya
Kesinlikle Kasım Aralık gibi fiyat almaya gidin. O zamanlar bayiler iyice sıkışıyor kotayı doldurmak için. Çevre illerdeki bayilerede bakmanızı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım