KAPALI 0km Corolla, uygun fiyat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arkadaşlar merhaba,

Dün Çorlu Toyota basiyinde, büyük brandaya Corolla 1.6 için hurda indirimliyle 74k fiyat reklamı yapmışlardı.

Forumda araç tavsiyesi konularında benzer bütçelere tavsiye edilebilecek bir araç. Halen geçerli bir fiyat olduğu için paylaşmak istedim.

Boştur, doludur falan filan yorumu yapmıyorum, C sınıfı, 1.6lt hacimli, makul performaslı, 0km ve neticede Toyota :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arac ihtiyacim olsa tercih ederim. 70-75 liraya temiz, az km'lik arac pek yok. Bir aralar 1.0 tsi manuel golf'lerin fiyatlari oldukca uygundu ama son zamanlarda fiyatlara da bakmadim. Herhalde yukselmislerdir.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Arac ihtiyacim olsa tercih ederim. 70-75 liraya temiz, az km'lik arac pek yok. Bir aralar 1.0 tsi manuel golf'lerin fiyatlari oldukca uygundu ama son zamanlarda fiyatlara da bakmadim. Herhalde yukselmislerdir.

Listesi çok yükseldi o 1.0tsi ların.... benzer araç olarak bir arada 1.6 Megane lar vardı, uyguna veriliyordu. Son alternatif olarak ta Sedan Astra J leri veriyırlardı iyi fiyata .. yine 1.6 benzinli tabi...

Bencede bu bütçelere direk alınır .. 3-5 oyuncağı olmayıversin

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
a72e2c323bb531fbfb776ca37f993032.jpg

4952f8511ad93f8ce8cc1f994a0ffc36.jpg

Bu fiyat da son zamdan sonra alınma. Dsg farkını düşersek ve midline alırsak Golf baya uyguna gelebilir. Bence donanımı gayet yerinde bir Golf. Fiyatı yerinde.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Şu an çoğu markanın C sınıfı 1.6 atmosferik modelleri çok uyguna gidiyor. Arabasını arada sırada kullananlar için Corolla çok çok mantıklı bir seçenek. Babama alacak olsak Corolla veya Auris düşünürüm.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Listesi çok yükseldi o 1.0tsi ların.... benzer araç olarak bir arada 1.6 Megane lar vardı, uyguna veriliyordu. Son alternatif olarak ta Sedan Astra J leri veriyırlardı iyi fiyata .. yine 1.6 benzinli tabi...

Bencede bu bütçelere direk alınır .. 3-5 oyuncağı olmayıversin
Zaten 70-75'e c sınıf sıfır araç bulduktan sonra oyuncağına falan fazla takılmayacaksın. Amaç sıfır ve c sınıfı araca binebilmekten öte olmamalı bu fiyat bandında zaten.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Bizim berberle eniştem aldı , ikiside memnun .

Turbo ihtiyacı sürekli şehirlerarasi yolculuk yapanlar için olur ama fazla yokuş olmayan yerlerde atmosgwrikte olsa farketmiyor .
Bunun yanında lpg takılma avantajida var .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Corolla sevdiğim bir araba Türkiye şartlarında da çok kullanışlı. Fiyatta çok iyi. Bu fiyatlarda diğer markalarda da hurda indirimi oluyor. Onlara baktınız mı?

lozlevent

Levent
Profesör
9 Mar 2017
582
844
1,820
Marka
Ford
Arkadaşlar merhaba,

Dün Çorlu Toyota basiyinde, büyük brandaya Corolla 1.6 için hurda indirimliyle 74k fiyat reklamı yapmışlardı.

Forumda araç tavsiyesi konularında benzer bütçelere tavsiye edilebilecek bir araç. Halen geçerli bir fiyat olduğu için paylaşmak istedim.

Boştur, doludur falan filan yorumu yapmıyorum, C sınıfı, 1.6lt hacimli, makul performaslı, 0km ve neticede Toyota :)
Bedelli askerlik olmasaydı corolla yı ciddi ciddi düşünebilirdim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
bugün yolda lacivert gördük. Babam kaç para oldu lan bunlar dedi. Bu başlık aklıma geldi dedim böyle böyle.

İyiymiş hız sabitleyici var mı dedi, baktım yok. en düşük advance donanımda var. Olmaz dedi ben de kapattım

@bt :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
bugün yolda lacivert gördük. Babam kaç para oldu lan bunlar dedi. Bu başlık aklıma geldi dedim böyle böyle.

İyiymiş hız sabitleyici var mı dedi, baktım yok. en düşük advance donanımda var. Olmaz dedi ben de kapattım

@bt :D

Hız sabitleyici dediğin 8 dolarlık bir kol ile 12,5 liralık bir kapak. :) Kendin montaj yapmasan bir yere taktırsan, en pahalı montaj yapan yerde bile max 250 liralık işi var, altyapı var çünkü araçta (1.0 yaris'i bilmiyorum, onun dışında 1.33 corolla-auris dahil 2012 sonrası tüm "benzinli" Toyotalarda sorunsuz çalışıyormuş hız sabitleme, arabalarda altyapı varmış).
Aslında standart gelmesi lazım ama...

Maviyi, laciverti severim de... Şu Corolla'daki opak lacivert kötü. Auris'te ne güzel mavi var, lacivert var. Eski Corolla'da ve Avensis'te de çok güzel duran metalik lacivert vardı.
Hee şu opak laciverti beyaza tercih ederim o ayrı.

Son düzenleme:

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
bunun 1.33'lerini corolladan çektiler ama auriste devam ediyorlar satmaya. neden acaba? o_O

ayrıca, gerçekten genel fiyatlara bakınca fiyatı harika. çok mantıklı bir baba arabası.. senelerce, sorunsuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım