Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ademm

Takipçi
27 Eki 2019
3
0
10
31
Kars
Marka
Volkswagen
Merhaba! Arkadaşlar 2012 model golf 1.4 TSİ aracım var aracım bazen çalışmıyor kontağı çeviriyorum alıyor tekrar stop ediyor sebebi ne olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benzin pompası ve benzin filtresi ilk aklıma gelenler. Araç, göstergelerin oradaki ekranda herhangi bir arıza yazmıyor mu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Gaz kelebeği ve egr valfini de kontrol ettirin. Normalde çalışmamaya varan sorun yaratmaması lazım ama EGR valfinin orada basit bir sensör soket bağlantısı da sorun çıkarmış olabilir.

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,626
1
5,117
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Ben de merak ediyorum. Arkadaşımın B6 Passat 1.4 tsi'ında da aynısı mevcut. Herhangi bir arıza kaydı yok. Marş alıp hemen stop ediyor, ardından tekrar marş basınca sıkıntısız çalışıyor.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Tamamen elektronik bir sıkıntı da olabilir mekanik de. Aracınızdaki arıza kodlarını bir yerde okutabilirseniz daha fazla fikir verir, şimdiden geçmiş olsun.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Anahtarı soktuğunuz yerde problem. Stop ettiğinde kontak ışıkları yanıyor pozisyonda mı oluyor yoksa radyo açık pozisyonunda mı oluyor ona bakın. Eğer kontak açık değilse anahtar marş konumundan radyo konumuna geliyor bıraktığınızda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım