AÇIK 100.000TL Bütçe İçin Otomobil Tavsiyesi

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
100 Bin civarına dizel, manuel araç bakıyoruz (Benim için benzin de uygun fakat babamı ikna etmem gerekiyor :D ). Mümkünse masraf olarak çok yormayacak, kilometresi 300K'larda olmasa güzel olur :D Birkaç ay öncesine kadar olsa yine seçeneğimiz olurdu da şimdi artık onu da bulamıyorum. 1.4HDI Xsara, 1.4TDI Cordoba bakıyor babam. 4 kişilik aile ile A-B arası gidebileceğimiz araç arıyoruz. Artık gazlamak da hayal olduğu için mecbur böyle bakıyoruz. Önerebileceğiniz araç veya ilanlar varsa öneriye açığım.

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Mevcut olası araçların ilanını zaten sizde tarıyorsunuzdur.

Bu fiyat bandına şuan gözden genel olarak kaçabileceğini düşündüğüm Fiat Idea var.
Tipi göreceli bir konu ona bişey diyemem ben mini MPV'ler içinde beğeniyorum.
Aile ve A-B kullanımı için tavanı yüksek ferah bir araç.
Piyasası emsallerine göre pek bilinmediğinden uygun.

Dizelde 1.3 Multijet
Benzinli de 1.4 Starjet motor seçeneklerinin ikisi de bütçe aralığında.

Dezavantajı, İthal Fiat kaporta parçası pahalılığı, göreceli olarak tipi.
Avantajı, Bilindik motor ve yürüyen seçenekleri, ucuz kalmış fiyatı.

Bakmakta fayda var.

Son düzenleme:

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
260 Binde 1.4 TDI Cordoba için birisiyle anlaştık, yarın alıyoruz arabayı bir sıkıntı olmazsa. Fotoğraflarını yollarım. Teşekkürler :)

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
IMG_20220614_205118.jpg

IMG_20220614_205338.jpg

E hayırlı olsun o zaman :) İç ve dış kozmetiğinde ufak tefek sıkıntılar var çözülmeyecek şeyler değil. Mekanik olarak hiçbir sıkıntısı yok. Şu an çıkardığı en büyük masrafı klima tertibatı. O biraz üzecek gibi ama yapacak bir şey yok :/
Not: imza kısmındaki 307 hala duruyor bu arada, sadece amcamın aracı :D

Son düzenleme:

uygarefee

Uygar
Elit Apaçi
29 May 2022
284
400
995
İstanbul
Marka
Tofaş
Ekli dosyayı görüntüle 39745

Ekli dosyayı görüntüle 39747
E hayırlı olsun o zaman :) İç ve dış kozmetiğinde ufak tefek sıkıntılar var çözülmeyecek şeyler değil. Mekanik olarak hiçbir sıkıntısı yok. Şu an çıkardığı en büyük masrafı klima tertibatı. O biraz üzecek gibi ama yapacak bir şey yok :/
Not: imza kısmındaki 307 hala duruyor bu arada, sadece amcamın aracı :D
Maşallah.Siyah renk Cordoba'lar uyuzdur biraz ama bu araba diri duruyor kötü gelmedi gözüme.Allah keyifle kullanmayı nasip etsin tekerine taş değmesin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım