KAPALI 100 bin liraya kadar hızlı hb veya cabrio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Merhaba, 100 bin liraya kadar (100 olmak zorunda değil f/p bişeyler de olur) hatcback veya cabrio araba bakıyorum. Biraz baktım şunları buldum; bmw f20 116i/118i, r56 mini cooper s, peugeot 208 gti.
Yakıt olarak ortalama 11 lt yi geçmezse iyi olur, manuel severim ama güzel otomatik de neden olmasın. Dizel benzin farketmez gücü yeterli olsun da. Km 70-80 den yukarı olmasın. Siz ne önerirsiniz yardımcı olabilir misiniz?
Eğer zaten alabileceğin bunlar var diyorsanız bunlardan hangisini almalı?

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Hizli hb veya cabrio = Seri köz :D

Model yili onemli mi ? Stock olup olmamasi onemli mi ? Cunku 100k’ya 400hp oynanmis arac da alirsin.
208 gti ve R56 guzel otomobiller, sahsen begeniyorum. F20 116i ve 118i 208 ve R56 kadar hizli bir otomobil degil ancak oynarsan guzel seyler cikiyor meydana, ki forumda cok kullanicisi var daha iyi bilgi verirler.
Belirttigin ibarelerde yelpaze cok genis. Yani su yazdigindan guclu olsun da ne olursa olsun anlami cikariyorum. Cunku 1 serisi de var 208 de var baktigin araclarin arasinda ki segmentleri bile ayni degil. Biri hot hatch digeri normal hb bir araba

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,943
5,020
github.com
Marka
BMW
F20 1.18i al. Satma derdin de olmaz. MX-5 , 208 GTI olsun başarılı otomobiller ama satmaya sıra gelince pek memnun bırakmıyorlar. Hız desen var aileye uygun dengeli de.

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Hizli hb veya cabrio = Seri köz :D

Model yili onemli mi ? Stock olup olmamasi onemli mi ? Cunku 100k’ya 400hp oynanmis arac da alirsin.
208 gti ve R56 guzel otomobiller, sahsen begeniyorum. F20 116i ve 118i 208 ve R56 kadar hizli bir otomobil degil ancak oynarsan guzel seyler cikiyor meydana, ki forumda cok kullanicisi var daha iyi bilgi verirler.
Belirttigin ibarelerde yelpaze cok genis. Yani su yazdigindan guclu olsun da ne olursa olsun anlami cikariyorum. Cunku 1 serisi de var 208 de var baktigin araclarin arasinda ki segmentleri bile ayni degil. Biri hot hatch digeri normal hb bir araba
Oynanmış araba sevmem stock tercih ama 116i alırsam yazılım yaparım o kadar. Model yılı 20 yıllık bi araba olmayacaksa önemli değil km si düşük olsun yeter, zaten hızlı ve yaşlı araba alırsam yakıt 11 den yüksek olucaktır :)

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Oynanmış araba sevmem stock tercih ama 116i alırsam yazılım yaparım o kadar. Model yılı 20 yıllık bi araba olmayacaksa önemli değil :D km si düşük olsun yeter. zaten hızlı ve yaşlı araba alırsam yakıt 11 den yüksek olucaktır :)
Teşekkür ederim, manuel astrayı takipteyim kapora verilmiş ama bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım