KAPALI 100 bin TL bütçeye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihsan

Profesör
8 Eyl 2016
116
389
1,885
Alanya/Antalya
Marka
Peugeot
Merhabalar, arkadaşım kendisine araba bakıyor bende sizin tavsiyenizi almak istedim, kriterleri;
Dizel, otomatik, ikinci el olucaksa azami 30 bin kmde, konforla vs işi yok isteği performans (bastımı gitsin).
bütçe 100 bin TL, şimdiden teşekkürler. :)

Wutx3

Asfalt Kurutucu
3 Ara 2016
2
1
545
Performans arıyorsa bence de dedikleri gibi astranın dynamic modeli. Park pilotu zımbırtısından da alınca 101 falan oluyor düşerler 100ün altına.

Peki konfor için 100kya alınabilecek dizel otomatik ne var?

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Performans arıyorsa bence de dedikleri gibi astranın dynamic modeli. Park pilotu zımbırtısından da alınca 101 falan oluyor düşerler 100ün altına.

Peki konfor için 100kya alınabilecek dizel otomatik ne var?
c segmentinde kia ceed 0 alınabilir bayi indirim yapar eminim 2. elde insignia bulunabilir.

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Bizim komşu 100k ya dizel otomatik cosmo insignia aldı arabada 1 parça boya varmış tırdan indirirken mi ne olmuş o yüzden biraz daha indirim yaptılar ama şu son ötv artışı ve kur artışından sonra o fiyatlara o araba alınamaz heralde.

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Hem az yaksın hem gitsin diyorsan Astra en mantıklısı. Sitede tüketim, performans ve yol tutuş övülmüştü. Sadece şanzımanı ağır gelebilir. Otomatik şartı yoksa manuel almak daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım