KAPALI 100 Bin TL B Sınıfı Hatchback Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Dostlar bir arkadaşım B sınıfı hatchback araba bakıyor. Bu bütçeye göre “donanımlı” olmasını ve “dizel” olmasını istiyor.

Şu ilandaki Fiesta sizce mantıklı mı?
Fiesta Titanium X acil satlık İlan No: 751754236
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fiesta-titanium-x-acil-satlik-751754236/detay

Bu fiyata alınabilecek daha mantıklı B hatchback var mı? Clio / i20/ Polo arasında hangisi daha mantıklı sizce? Ya da diğer B hatchbacklerden mantıklı olanı var mı?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benzinli otomatik olsa polo ya da ibiza önerirdim. Yeni kasa dizel polo ve ibiza'nın 100 liraya pek örneği yok gibi. Polo'da genellikle trendline donanım var o yüzden tercih edilmez. İlanlarda ibiza'dan yana pek seçenek yok. Clio yeni çıkacak kasa olsa iyiydi ama önceki kasaların ne konforunu ne yalıtımını ne de işçiliğini hiç beğenmedim. Fiesta Titanium alınacaksa kesinlikle B&O ses sistemi olan bir modeli seçin.

Bu arada listeye bunu da ekleyin derim bence. Eğer ikna olursa diğerleri yerine bu donanım ve motorlu Egea da tercih edilebilir.

Son düzenleme:

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Bu arada listeye bunu da ekleyin derim bence. Eğer ikna olursa diğerleri yerine bu donanım ve motorlu Egea da tercih edilebilir.
İlandaki araç güzel duruyor. Ancak kendisine sormam lazım. Fiat'ı tercih etmeyi düşünmüyorum dedi bana. :D Ford daha kalitelidir diyor kendisi. Ama arada sınıf farkı ve buna bağlı olarak hacim vb. artılarını göz ardı ediyor. Kararlara saygı duymak lazım. Kendime alacak olsam ilandakini düşünürdüm.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,650
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İlandaki araç güzel duruyor. Ancak kendisine sormam lazım. Fiat'ı tercih etmeyi düşünmüyorum dedi bana. :D Ford daha kalitelidir diyor kendisi. Ama arada sınıf farkı ve buna bağlı olarak hacim vb. artılarını göz ardı ediyor. Kararlara saygı duymak lazım. Kendime alacak olsam ilandakini düşünürdüm.
Bazı insanlar Fiat sevmiyor. O yüzden ikna olursa demiştim. Ama cepte bir dursun. Yine üstüne düşünülür. Eğer arkadaşın Ford daha kaliteli diyorsa ve seviyorsa zaten diğerlerine bakmanın da bir anlamı kalmıyor. Dediğim gibi alacaksa da B&O ses sistemi olan bir modeli kovalasın.

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Dostlar bir arkadaşım B sınıfı hatchback araba bakıyor. Bu bütçeye göre “donanımlı” olmasını ve “dizel” olmasını istiyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-fiesta-titanium-x-acil-satlik-751754236/detay

Bu fiyata alınabilecek daha mantıklı B hatchback var mı? Clio / i20/ Polo arasında hangisi daha mantıklı sizce? Ya da diğer B hatchbacklerden mantıklı olanı var mı?
Golf veya a serisi öneririm

Volkanokyar

Takipçi
19 Kas 2019
2
0
10
37
Hakkari
Marka
BMW
Merhabalar forumda yeniyim bende hb modellerin hastasıyım kendim askeri personelim ve 8 aylık görevdeyim dönüşte bende sizlerde n görüş alacağım fakat baya araştırdım bu bütçeye höre hb alınabilecek araçlar arasında 2015-2016 kia ceed çok güzel bir araç consept plus ful versiyonu içinde yok yok dizel otomatik cam tavan konfor derseniz hat safhada bir araştırın derim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Eğer arkadaşınız hız sabitleyici de arıyorsa yeni kasa Fiesta'lar mantıksız. Hız sabitleyici bu araçlarda hayati bir donanım ihmali. Sırf bu nedenle bile önermiyorum. Ama eski kasasının makyajlılarına bakabilir. Çünkü eski kasasının üstüne açılır tavan vs B&O multimedya dışında çok bir şey katmamışlar. Dokunmatik olmayan multimedya için aftermarket seçenekler mevcut.

Bunlar dışında Clio ve i20 de mantıklı seçenekler. Ankette i20'yi donanım artıları nedeniyle işaretledim.

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Ford ve VW fanboy'unuz geldi :) Tabiki Fiesta tercih edilir B sınıfı olacaksa ama elimde o kadar para varsa Vw Golf 1.2 tsi dsg alırım ben ( ki aldım da ) :)

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Konuyu güncelleyeyim. Arkadaşım yeni Ford Fiesta Titanium x paket aldı. İnceleme fırsatı bulamadım ama sanırım 100 bin TL’ye bu donanım paketi iyi gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım