KAPALI 118i alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Merhabalar,
Daha önceden bir polo başlığı açmıştım ama sonra aracı almaktan vazgeçtik. Aracı eşime alıyorum, beraber aldığımız son karara göre (kardeşinde de 1 serisi var, onun da etkisiyle) 1 serisi almaya karar verdik.
Micra'yı 6 senede 23.000 km kullanmış. Dolayısıyla kesinkes benzinli alıyoruz. Model yılı da düşük olmasın deyince elimizde kalan tek model 1.18i.
Eylül ayından önce aracı almayı düşünüyorum. Dün Borusan Avcılar'a gittim, 0 fiyat sordum 215.000 son fiyatımız (yok artık), 8 araç kaldı, bir daha da araç gelmeyecek dediler. Fikir edinmek açısından bakacaktım ama 2.el yoktu ellerinde.
Ben de hafiften sahibinden'e bakınmaya başladım.

Çıkacağım maksimum rakam 140.000 ama bir kaç sorum var.
En çok çekindiğim konu yazılım, araçta yazılım var mı, veya geçmişte olmuş mu anlamanın imkanı var mı?
Mesela şu araç benim için ideal, 2 yaş, düşük km, sunroof, dijital klima, xenon.
Başkaca aramam gereken aksesuar var mı, veya dikkat etmem gereken bir şeyler?
Yardım edenlere şimdiden teşekkürler 👍

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
118i güzel giden arkası aile için dar kullanımı kolay bir araç. Keyifli sürüşler.

Son düzenleme:

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Toprak38 sen yeni yetm

bmw 320d 318i modellerini kullanmış biri olarak yazıyorum bmw genel itibariyle kaliteli araba fakat hatchbak modelleri çok tutulmuyor buna istinaden yazdım yoksa tabiki alınır binilir bu modele en uygun hatchack tarzı v40 olduğundan t3 modelini önderdim beyefendi
Teşekkürler, 1 serisi gayet çok tutulan bir hatchback, bilginiz hatalı bence, gene de teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım