KAPALI 150 bin TL Araç önerisi ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SuperB

Elit Apaçi
7 Eyl 2016
56
24
970
150 bin tl bütçem var sıfır bir araç bakıyorum suv veya d segmenti gibi araçlar bakıyorum dizel otomatik olmak şartiyla sizlerde ne önerirsiniz....

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Sıfır, dizle otomatik crossover veya d segmneti için çok başlangıç bir bütçeniz var... her aracı (premiumları geçtim) alamayabililirsiniz. Eğer olabliyorsa Crossover olarak 3008, Skoda kodiak, vw Tiguan sıralamasıyla bakardım... belki Skoda Karoq da olabilir.. gidip bakamadım yakinen ama Kodiak gayet devasa bir araç ...0 ı bütçenin üzerinde kalabilir.

D segmenti olarak Opel Insignia, Skoda Superb, VW Passat bakılabilir.. herhalde ilk olarak Opel i değerlendirirdim.
Bu segmentte çok seçenek te yok ... korali üreticilerin boş geçtiği segment keza, japonlar da da pek bir araç yo.. Ford 1.6 için manuel seçenek sunuyor, 2.0 ı korkunç fiyatlı ... Renault Talisman en yakışıklı seçenek bekelentiye göre değerlendirilede bilir ancak biraz kırılgan olduğu da söyleniyor.. şahsen net değilim Talisman konusunda... Renault için zaten belalı bir segment D sınıfı

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,011
7
51,335
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Peugeot 3008 öneririm. İçi çok kaliteli hissettiriyor. Dizel motoruyla otm. şanzımanı da kendini kanıtlamış başarılı üniteler.
C sınıfına inmeyi düşünürseniz Mazda 3 PowerSense dizel otm. seçeneği var. Arkadaşım deri döşemeyle filan aldı, araba muazzam oluyor :)
D sınıfında önerebileceğim araba Toyota Avensis idi ama onun da artık sadece manuel şanzımanları satılır olmuş. Bayilere sorun, ellerinde 2017 model otm. şanzıman kalanlar varsa tavsiye ederim.
Bu fiyatlarda MPV de düşünebilirsiniz. Benim tavsiyem Citroen C4 Picasso olur.
Dizel yerine Hybrid seçenek olarak da Hyundai Ioniq bakabilirsiniz. Değerlendirilebilir enteresan bir alternatif.
Yine Hybrid ve suv olarak Kia Niro önerebilirim. İncelemeye değer.

DeepSky

Profesör
6 Eki 2016
73
76
1,010
Marka
Porsche
Peugeot 3008 öneririm. İçi çok kaliteli hissettiriyor. Dizel motoruyla otm. şanzımanı da kendini kanıtlamış başarılı üniteler.
C sınıfına inmeyi düşünürseniz Mazda 3 PowerSense dizel otm. seçeneği var. Arkadaşım deri döşemeyle filan aldı, araba muazzam oluyor :)
D sınıfında önerebileceğim araba Toyota Avensis idi ama onun da artık sadece manuel şanzımanları satılır olmuş. Bayilere sorun, ellerinde 2017 model otm. şanzıman kalanlar varsa tavsiye ederim.
Bu fiyatlarda MPV de düşünebilirsiniz. Benim tavsiyem Citroen C4 Picasso olur.
Dizel yerine Hybrid seçenek olarak da Hyundai Ioniq bakabilirsiniz. Değerlendirilebilir enteresan bir alternatif.
Yine Hybrid ve suv olarak Kia Niro önerebilirim. İncelemeye değer.
150 - 200 bin Bandında Crossover Olarak Herkes Banada Peugeot 3008 Öneriyor.
Bu Araç Gerçekten Bu Kadar İyi mi ???

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,011
7
51,335
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
150 - 200 bin Bandında Crossover Olarak Herkes Banada Peugeot 3008 Öneriyor.
Bu Araç Gerçekten Bu Kadar İyi mi ???
Hocam tek tek yazmaya üşendim :). Foruma zamanında bir inceleme yazısı yazmıştım, şuradan ilgili konuya ulaşabilirsiniz. Altında yorumlarda diğer arkadaşlardan birkaç ek bilgi de olabilir. Göz atarsınız.
Bana kalırsa 1,5 dizel otomatik kuga bakılabilir.Hem yeni makyaj yemiş hem de daha konforlu bir araba.En azından torsiyon değil
Powershift kullanılmıyorsa fiyatı da geçerliyse dediğin gibi o da çok mantıklı.

DeepSky

Profesör
6 Eki 2016
73
76
1,010
Marka
Porsche

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,011
7
51,335
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öncelikle Teşekkürler...Bu İlandaki araç İçin Yorumunuz ne Olur Açıklamada Yazılan Özelliklerin Hangisi Opsiyon Acaba ??
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ne-5bol-plusmasj-plushayalet-531932919/detay/
Donanımları pek iyi hatırlamıyorum ama elektrikli ve hafızalı koltuklar, deri döşeme, masaj fonksiyonu, Focal ses sistemi, elektrikli bagaj kapağı opsiyon ya da üst paketlerde olan donanımlar. Çünkü bunların olmayanına da bindim. Emin olmamakla birlikte adaptif cc, şerit takip vb. yarı otonom sürüş destek sistemleri de muhtemelen opsiyondur veya düşük paketlerde yer almıyordur.
Bu arada dönüş çapını hala hatırlıyorum. İlanda yazılacak kadar ekstra. B sınıfı arabalar gibi dönüyor mübarek :)

Yalnız ilandaki araba çok çok güzel olmasına rağmen 42000€ etmez, edemez. Bu sınıf bir araba 200k ₺ sınırını geçmemeli bence.

DeepSky

Profesör
6 Eki 2016
73
76
1,010
Marka
Porsche
Donanımları pek iyi hatırlamıyorum ama elektrikli ve hafızalı koltuklar, deri döşeme, masaj fonksiyonu, Focal ses sistemi, elektrikli bagaj kapağı opsiyon ya da üst paketlerde olan donanımlar. Çünkü bunların olmayanına da bindim. Emin olmamakla birlikte adaptif cc, şerit takip vb. yarı otonom sürüş destek sistemleri de muhtemelen opsiyondur veya düşük paketlerde yer almıyordur.
Bu arada dönüş çapını hala hatırlıyorum. İlanda yazılacak kadar ekstra. B sınıfı arabalar gibi dönüyor mübarek :)

Yalnız ilandaki araba çok çok güzel olmasına rağmen 42000€ etmez, edemez. Bu sınıf bir araba 200k ₺ sınırını geçmemeli bence.
Valla Hocam Aracın Liste Fiyatını (226bin) + Opsiyonlar Eklenince İlandaki Aracın Fiyatı Makul geldi. bide 42bin daha telefonda 40bine indi
Yüzü Yüze fiyat Daha da Düşer. Bu Arada Bu dönüş çapını Baya Merak Ettim. En İyisi Bayiye Gidip Test Etmek Model ve Opsiyonlarla İlgili Detaylı Bilgi Almak Galiba. Çok Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım