KAPALI 16.000 - 23.000 TL Arası Tavsiye (Öğrenci)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,744
Marka
Skoda
Sedan clio 25'e kadar hiç düzgün bulamadım.
Doğrudur ilanları açıp bakamadım pek genel fiyat aralığı olarak söylemiştim. Benim şahsi fikrim 18-19 civarına varsa sandero almak eğer 23 24e varsa makyajlı sandero gibi olan sedan loganlardan almak ( piyasası bi tık daha canlı tipi az daha düzgün) eğer yoksa da 20-25 arasına alınabilecek en temiz palioyu almak olurdu düşük yürütme maliyeti için

Sanzeigen

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
0
Marka
Yok
Doğrudur ilanları açıp bakamadım pek genel fiyat aralığı olarak söylemiştim. Benim şahsi fikrim 18-19 civarına varsa sandero almak eğer 23 24e varsa makyajlı sandero gibi olan sedan loganlardan almak ( piyasası bi tık daha canlı tipi az daha düzgün) eğer yoksa da 20-25 arasına alınabilecek en temiz palioyu almak olurdu düşük yürütme maliyeti için
Kesinlikle. Yani dacia evet daha iyi olabilirdi ama piyasası bi tık az. Loganlar için genellikle benim istediğim fiyatlarda olanlar taksi çıkması. Albeaya ne dersiniz. Çok var ve taksi çıkması olmayan bir tane bulsam fena olmaz diyorum. Tipiyle alakalı birşey demiyorum :)

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,744
Marka
Skoda
Kesinlikle. Yani dacia evet daha iyi olabilirdi ama piyasası bi tık az. Loganlar için genellikle benim istediğim fiyatlarda olanlar taksi çıkması. Albeaya ne dersiniz. Çok var ve taksi çıkması olmayan bir tane bulsam fena olmaz diyorum. Tipiyle alakalı birşey demiyorum :)
Albea bulursanız paliodan daha kullanışlı olur ama büyük çoğunluğu taksi çıkması malesef

Sanzeigen

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
0
Marka
Yok
Renault 19 ve Corolla hakkında da bilgiye ihtiyacım var. Ona göre bu havuzda önceliğim olacaklar veya ikinci plana atılacaklar.

Sanzeigen

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
0
Marka
Yok

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,744
Marka
Skoda

bt

Takipçi
Stage 1
Beğeni Puanı
35,462
Marka
Opel
Bütçe kısıtlıysa tek kapı ve lpg'siz benzinli araçlara bakın. Örnekler: Corsa B, Corsa C (imzamdaki araçtan), Ford KA, Renault Twingo... Bu tarz iyice ucuz olan arabaların temiz örneklerine bakarsanız sanayiye sürekli uğramanıza gerek olmaz.

Sanzeigen

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
0
Marka
Yok
Bütçe kısıtlıysa tek kapı ve lpg'siz benzinli araçlara bakın. Örnekler: Corsa B, Corsa C (imzamdaki araçtan), Ford KA, Renault Twingo... Bu tarz iyice ucuz olan arabaların temiz örneklerine bakarsanız sanayiye sürekli uğramanıza gerek olmaz.
Boyum uzun ve yapılıyım. Bu araçlarda rahat edebilir miyim?

Sanzeigen

Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
0
Marka
Yok
Arkana da sen gibi biri binmediği sürece sorun olmaz. Ben 1.78im doğru-rahat pozisyonda arkama 1.94 arkadaşım çok rahat oturuyor (favorit de gayet ufak arabadır)
O zaman hb bi' araç alacağım. Avantajlı bi clio,solenza veya fiat grubundan taksi çıkması olmayan bir araç da bulursam onları değerlendiririm.

Palio 1.2 16v ve Sporting hoşuma gitmedi değil.
Acaba temiz 1.3 multijet alınabilir mi?

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,744
Marka
Skoda
O zaman hb bi' araç alacağım. Avantajlı bi clio,solenza veya fiat grubundan taksi çıkması olmayan bir araç da bulursam onları değerlendiririm.

Palio 1.2 16v ve Sporting hoşuma gitmedi değil.
Acaba temiz 1.3 multijet alınabilir mi?
Palionun o fiyat civarlarındaki multijetler genelde tek kapı, yani kamyonet. Belki sonradan otomobil ruhsatı alınmış koltuk takılmış versiyon bulursunuz ama temiz olma ihtimali çok zor. Geneli zamanında yük taşıma amaçlı kullanılmış araçlar. Denk gelir bulursanız 1.3multijet kesinlikle önereceğim bişeydir ama benzinli bi araç bulmanız daha kolay olacaktır tahminimce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...