KAPALI 17000 Lira limitli Hafif Ticari Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihgull

Profesör
14 Eyl 2016
94
44
1,020
Antalya
17 bin lira ya kadar hafif ticari Doblo connect vari bir araç arıyorum. Tabii başka bu tarz haddinden fazla sorun çıkartmayacak araçlara da bakarım.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,275
21,690
5,320
26
Avcılar-Darıca
Dedemde Connect var o fiyatlarda sanırım o da.
Her yıl bir kaç kez memlekete gider gelir (İstanbul-Trabzon) orada da her türlü işini görür ben daha hiç arızalandığını duymadım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yani o fiyatlara fiorino aklıma geldi.

fiorino biraz küçük gelebilir onu geçtim yol tutuşu çok abuk o arabanın ya biraz hızlı girince viraj sonuna kadar bütün duaları ediyorsun :))

Connect sorunsuz gibi ya baya dağ taş vur kır parçala gidiyolar :)

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
21
İstanbul
fiorino biraz küçük gelebilir onu geçtim yol tutuşu çok abuk o arabanın ya biraz hızlı girince viraj sonuna kadar bütün duaları ediyorsun :))

Connect sorunsuz gibi ya baya dağ taş vur kır parçala gidiyolar :)
hiç kullanmadım etmedim ama aklıma fiyata göre o geldiği için yazdım. Sen ne dersen o doğru benim için :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Connect biraz sorun açmaya meyillidir,
turbosu enjektörü bitmez.. yakıtı da az sayılmaz. Doblo bulursan 1.3 multijet çiçek gibi olur

valla hacı bizim aile dostunda 2006 model mi ne connect var 2 yaşındayken ilk sahibinden aldı motora anahtar değmedi daha maşallahlık gidiyor :D

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,448
4,970
İstanbul
valla hacı bizim aile dostunda 2006 model mi ne connect var 2 yaşındayken ilk sahibinden aldı motora anahtar değmedi daha maşallahlık gidiyor :D
hepsinde sorun olacak diye bir şey tabi ki yok fakat 1.3 multijet milyon kmleri gören gerçekten iyi bir motor haaa 1.8 tdci motorda iyi sağlam fakat her tdcı motorda ki gibi 1.8 motorda da turbo enjektör hastalıklıdır :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
hepsinde sorun olacak diye bir şey tabi ki yok fakat 1.3 multijet milyon kmleri gören gerçekten iyi bir motor haaa 1.8 tdci motorda iyi sağlam fakat her tdcı motorda ki gibi 1.8 motorda da turbo enjektör hastalıklıdır :D

i don't know anything about it hacıabi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım