175 70 R13 Ebatlarında Lastik Önerisi

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
merhabalar tekrardan.
@Cenk hocamla dm’leşip biraz da kendim araştırma yaptıktan sonra dört mevsim lastiğe kesin olarak karar kıldım.
Micra’yı ağır kışta yola çıkarmıyorum, uzun yola çıkmıyorum, belli bir hıza çıkma olayım yok.
Ondan dolayı kışın çok yoğun olmayan karda ve yazın şehir içinde işimi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum.
Goodyear ve Nokian arasındaydım ancak iki lastik arasında fiyat farkı lastik başına 100₺ olunca Nokian almaya karar verdim.
Nokian Weatherproof kullanan var mıdır?
Forumdan baktığım kadarıyla kullanan var ancak uzun dönem testi gibi bir şey bulamadım.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
merhabalar tekrardan.
@Cenk hocamla dm’leşip biraz da kendim araştırma yaptıktan sonra dört mevsim lastiğe kesin olarak karar kıldım.
Micra’yı ağır kışta yola çıkarmıyorum, uzun yola çıkmıyorum, belli bir hıza çıkma olayım yok.
Ondan dolayı kışın çok yoğun olmayan karda ve yazın şehir içinde işimi fazlasıyla göreceğini düşünüyorum.
Goodyear ve Nokian arasındaydım ancak iki lastik arasında fiyat farkı lastik başına 100₺ olunca Nokian almaya karar verdim.
Nokian Weatherproof kullanan var mıdır?
Forumdan baktığım kadarıyla kullanan var ancak uzun dönem testi gibi bir şey bulamadım.
rum
Kısa zaman içersin de bende almayı düşünüyorum aslında weatherproof , takipte kalayım konuyu.

Öncesinde duyduklarım bu lastik hakkında ;

-Çok sıcağı sevmezmiş , sıcak şehirlere gelemiyormuş
-Çatlama yapıyor diyenler var
-Aşınması çok diyenler var

+Kışın kar üzerinde tedirginlik vermiyor
+Yakıtta hissedilir farklılık yaratmıyor , aracı yormuyor
+Konforlu

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
rum
Kısa zaman içersin de bende almayı düşünüyorum aslında weatherproof , takipte kalayım konuyu.

Öncesinde duyduklarım bu lastik hakkında ;

-Çok sıcağı sevmezmiş , sıcak şehirlere gelemiyormuş
-Çatlama yapıyor diyenler var
-Aşınması çok diyenler var

+Kışın kar üzerinde tedirginlik vermiyor
+Yakıtta hissedilir farklılık yaratmıyor , aracı yormuyor
+Konforlu
benim aklımda kış performansına ait en ufak soru işareti yok nokian için.
ancak yazın ankara yeri geliyor 35-36 derecelere çıkıyor.
araçlarla ilgili olduğum için ön arka değişim yaparım ama ona rağmen çatlama, ya da sıcak asfaltta tutmama yapacak tedirginliği var.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım