18-19 MART ŞAMPİYONLAR ŞAMPİYONASI İZMİR GEZİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaserin

Profesör
19 Eyl 2016
246
669
1,835
29
İstanbul
Gerekli katılım sağlanırsa 18 Mart Gece 03:00 gibi İstanbul'dan çıkalım gidelim diyorum. Otel ayarlarız 1 gece kalırız pazar akşamı dönüş yaparız. Ciddi olarak düşünenler olarak whatsapp grubu kurabiliriz. Organizasyon detayları aşağıdadır.
@sinan reis sen ne dersin bu işe?

18 Mart Cumartesi günü 10:00-15:00 saatleri arası gerçekleştirilecek sıralama turlarıyla başlayacak. Volkicar yarış otomobilleri ile piste çıkacak sporcular arasından en hızlı 16 isim, 19 Mart Pazar günü Opel Corsa OPC yarış otomobilleri ile elemelerde yarışmaya hak kazanacaklar. 10:00-16:00 saatleri arasında ikili eşleşmeler şeklinde koşulacak olan finaller sonunda 2016 Şampiyonlar Şampiyonu belirlenecek.

15 yıllık bir aranın ardından düzenlenen organizasyon, drift gösterileri, motosiklet akrobasi gösterileri, Red Bull ralli simülatörü ve Retro Rally Sergisi gibi etkinlikler ile renklenecek. Ayrıca İskender Atakan, Cem Hakko, Volkan Işık ve Serkan Yazıcı gibi eski şampiyon pilotlar da piste çıkarak organizasyona renk katacaklar.

Ücretsiz olarak izlenebilecek etkinlik kapsamında, 2 gün boyunca izleyenler arasından belirlenecek şanslı isimler, drift pilatlarının sağ koltuğunda unutulmaz bir deneyim yaşamaya hak kazanacaklar.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,714
1
6,438
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Pazar günü büyük ihtimal müsait olamayacağım ama cumartesi günü pistteyim. Geleceklerle görüşmek üzere...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ben İstanbuldayım fakat bu haftasonu çok yoğun olacağım için gelemeyeceğim. Kim bilir ne güzel bi organizasyon olacaktır.

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
@ardaserin valla benim gelesim var arabayla road trip hem bide key museum yapıp gelinirdi ama maddi durumlara bağlı biraz açıkcası

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Yakıt masrafı 250 tl, Otelin en ucuzu kahvaltı dahil 80 tl. 2 gün için 5 öğün yemek yense Mcdonald mangal burgerler 15 tl. 75 tl en az yemek parası. En optimum hali ile 1 kişi kendi arabası ile 400 tl. Benim arabam Şöför ile 5 kişi alır, ama 4 kişiden fazlası uzun yolda haramdır. 250 liralık yakıt masrafını 4'e bölersin buda 62 lira eder. Yani katılımcı olarak kişi başı maliyet en az 220 tl oluyor.

1 araba + 4 kişilik yemek + otel masrafları = 848 tl fix fiyat.

Kır pidesi tanesi 2 liradan satılıyor. mangal burger yerine kır pideside yenebilir.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
@istanbul bu hesaplarına bayılıyorum abi ya :D bu gidişle gelen olmayacak gibi ama bakalım.

Bu neki, tanesini 58 kuruştan Premium Care 3 bebek bezi almaya çalışıyorum.. bonus ile benzin dolduruyorum, Bimde indirimli unibaby ıslak havlusu varmış, akşamda onu almaya gideceğim. Bim A101 Çağrı hepsini takip ediyoruz ... Çağrıda bebek bezlerinde indirim var. Bir eczane buldum 29 liradan mamayıda ordan alıyorum.

Ülkem ve hükümetim sağ olsun, :) takla ata ata taklacı vatandaş oldum :)

ardaserin

Profesör
19 Eyl 2016
246
669
1,835
29
İstanbul
Arkadaşlar plan yalan oldu anlaşılan yeterli sayıya ulaşamadık. Ben yine cuma akşamı psikolojime bağlı çıkıp gitmeyi düşünüyorum, gelmek isteyenler ulaşabilir peş peşe gideriz.

okanizmir

Düz Yol Gazcısı
16 Mar 2017
4
6
245
:) selamlar tanışma kısmına geçte olsa girip yazdım sinan reis e hem sürpriz hem moral olsun dıye şampiyonlar şampiyonasını bekledık.izmirdeyiz.nasıl olmuş?? topici gereken yere açalım .sinan da sormuştu yapılabilirmi diye vosvos a yan veren adam en iyisi bunu düşündük..baskıya hazır sıyah kapşonlu sweate basabiliyoruz..instagram hesabımızda onerokan35 eklemek isteyenleri bekleriz.otopark.com a sinan reise can feda emrinde pazar gunude o kupa için dibine kadar yanında olcam.gelenlerle tanışırızda

Ekli dosyalar

• SİNAN EN SONU.jpg
    SİNAN EN SONU.jpg
    181.9 KB · Görüntüleme: 128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım