KAPALI 180-200.000tl Bandında Alınabilecek 2.el LÜKS Segment araçlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Arkadaşlar Kafamda bi kaç araba var fakat sizinde onerilerinizi almak istedim
önerebileceğiniz 2.el düşük km'de araç varmı ?

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Beni bilen bilir; Megane RS aşığıyım. Parayı koydum ''Dream Project'im'' için, hazırlıklara başlamıştım almak üzereydim. Hayatım farklı yönde şekillendi, alamadım. Dolayısıyla öncelikli tercihlerim de değişti. Yaş aldım biraz da tabi ama yaş benim için sadece bir sayıdan ibaret. :) Artık eskisi gibi '' bi araç toplıyım pistten piste koşturayım'' yerine ''Alayım bir Cruiser, gezeyim gönlümce'' tarzı düşünüyorum. Bakalım, yakın zamanda belki ikisini de gerçekleştiririm belki, kim bilir... ;):p

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Beni bilen bilir; Megane RS aşığıyım. Parayı koydum ''Dream Project'im'' için, hazırlıklara başlamıştım almak üzereydim. Hayatım farklı yönde şekillendi, alamadım. Dolayısıyla öncelikli tercihlerim de değişti. Yaş aldım biraz da tabi ama yaş benim için sadece bir sayıdan ibaret. :) Artık eskisi gibi '' bi araç toplıyım pistten piste koşturayım'' yerine ''Alayım bir Cruiser, gezeyim gönlümce'' tarzı düşünüyorum. Bakalım, yakın zamanda belki ikisini de gerçekleştiririm belki, kim bilir... ;):p
E180 tam senin için :) Allah hayırlısını verir inşallah.

alpckr33

Profesör
11 Eyl 2016
74
56
1,010
Mersin
Marka
BMW
320 iED 40.yıl paket al keyfine bak :) Navigasyonlu ekran , Harman kardon , elektrikli koltuklar , gerçek deri koltuklar , led farlar vs vs. Bende var çok memnunum ve şehir için akan trafikte 7,5 lt, uzun yolda 6,0 lt yakıyor ve istendiği zaman trafikte araba bırakmıyor :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
320 iED 40.yıl paket al keyfine bak :) Navigasyonlu ekran , Harman kardon , elektrikli koltuklar , gerçek deri koltuklar , led farlar vs vs. Bende var çok memnunum ve şehir için akan trafikte 7,5 lt, uzun yolda 6,0 lt yakıyor ve istendiği zaman trafikte araba bırakmıyor :)

Trafikte araba mı bırakmıyor :D ?
320i ?

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Hepimiz bu euro ve dolarla lamboya ya da dodge demon’a binmiyoruz dimi?
Senin de 2.0 hacimden büyük bi araca bindiğini zannetmiyorum :)
Trafikteki arabalar belli :)

Ben 1.4 hacimli bir arabaya biniyorum. Ama en iyisinin en hizlisinin bu oldugunu dusunmuyorum fark bu :)
Bahsettigin aractan her sokakta var

Son düzenleme:

alpckr33

Profesör
11 Eyl 2016
74
56
1,010
Mersin
Marka
BMW
Ben 1.4 hacimli bir arabaya biniyorum. Ama en iyisinin en hizlisinin bu oldugunu dusunmuyorum fark bu :)
Bahsettigin aractan her sokakta var
Bende en hızlısının 320i olduğunu düşünmüyorum hatta böyle bir motorun bir bmw de olması saçmalık , ama benim söylemediğim bir sözü ben söylemişim gibi çarptırıyorsun. Ben her sokakta yok diye bişey demedim. Ama bazı kişiler hayatında sadece 1.4 dizel arabadan başka arabaya binmemiş bana sanki lewis hamilton gibi konuşuyor. Bence 320i ülkemiz için performanslı bir araba ve hala diyorum çoğu arabalara tozunu yutturur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım