KAPALI 180-200.000tl Bandında Alınabilecek 2.el LÜKS Segment araçlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

powerplayy

Asfalt Kurutucu
20 Ocak 2017
51
87
710
Arkadaşlar Kafamda bi kaç araba var fakat sizinde onerilerinizi almak istedim
önerebileceğiniz 2.el düşük km'de araç varmı ?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Başka önerilecek bi araba bulamadım ben. Jaguar baktım, eski kasa XF'ler var yenileri uçmuş, Audi A6, A5 baktım fiyatlar uçuk kaçık yine. S90 baktım o da hüsran. Yani; lüks segmentten bir tek BMW 3, 5 serileri kalıyor. Bana soracak olursan ben dopdolu E180 düşünürdüm. Şanzımanı da zerre umurumda olmazdı zira o araç performanslı kullanıma yönelik bi araç değil. İstediği kadar yavaş atsın vitesi. Ki çok yavaş, dediğiniz gibi de çöp değil bence. 1 hafta deneyimledim. Geçişler yavaş, bunun sebebi konfora yönelik olması. Sarsıntı, titreme, yokuşlarda kafayı yeme gibi sorunlar da yaşamadım. Bana kalırsa motor kötü, şanzıman daha da göze batıyor. 2 litre 160-200 beygir bi motor olsaydı daha güzel olurdu.

Sıfır olarak gider benzinli 3008 alırdım herhalde. Böyle bakır renkli, GT-Line bir 3008... İçine her binişimde mest oluyorum. :D

Fakat asıl sorun arkadaşın bir kriter belirtmemiş olması, hem de aklında olan modeli(leri) bize sunmamış olması. Bunları belirtirse daha net yardımcı oluruz. :) @powerplayy

Aslında bir yazılım ile şanzımanın o ahesteliği gider miydi ya da göz ardı edilebilir miydi,düşünmeden edemedim yazıyı okurken.Ama stok haliyle 1.6 156 beygir,156 beygirmiş gibi gitmiyor,E serisi altında eziliyor biraz.

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Anaa :eek: Ben görmemişim bunları ya, XF bakmıştım ama bu tamamen aklımdan çıkmış. Şimdi işler değişir işte. :D E hikaye oldu bunun yanında, ha eğer E180 ile aralarında hatırı sayılır bi fiyat farkı olursa yine E düşünülür. Fakat aynı paraya kesinlikle XE. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım