195 50 15 4 Mevsim Arıyorum

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Uygun fiyatlı Ford taunusa takılacak ispartada kışın, antalyada yazın kullanılacak lastik arıyorum. Kleber quadraxer 2 diye bir lastiğe denk geldim ama ellerinde bir tane kalmış lastikcim.com sitesinin o yüzden almadım. Yorumlarınız benim için çok önemli

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Klaber fiyatına göre güzel lastik gibi duruyor. Ama ellerinde kalmadıysa Falken Euro all season AS210 bakabilirsin. Kleber 226 lira, Falken ise 289 lira.
http://www.lastikturk.com/195-50-R15-82V-Falken-EURO ALL SEASON AS210/Detay/31120

Uygun fiyatlı başka markalara da baktım ( Nexen, Nankang v.b ) ama onların internet üzerinden satışını bulamadım. Petlas uygun fiyatlı olur diye baktım ama senin ebatta 4 mevsim bulamadım. Bayileri arayıp sorabilirsin direkt net bilgi alırsın. Diğer yabancı markalarda ise bayileri dolaşmak lazım fiyat alabilmek için.

Son düzenleme:
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Klaber fiyatına göre güzel lastik gibi duruyor. Ama ellerinde kalmadıysa Falken Euro all season AS210 bakabilirsin. Kleber 226 lira, Falken ise 289 lira.
http://www.lastikturk.com/195-50-R15-82V-Falken-EURO ALL SEASON AS210/Detay/31120

Uygun fiyatlı başka markalara da baktım ( Nexen, Nankang v.b ) ama onların internet üzerinden satışını bulamadım. Petlas uygun fiyatlı olur diye baktım ama senin ebatta 4 mevsim bulamadım. Bayileri arayıp sorabilirsin direkt net bilgi alırsın. Diğer yabancı markalarda ise bayileri dolaşmak lazım fiyat alabilmek için.
abi bayilere cok sordum da bilmem ne markasını satan adam bundan baska 4 mevsim yok diyor onlara inanma diyor kış lastigini 4 mevsim
diye kakalarlar diyor anlamadım ki

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
abi bayilere cok sordum da bilmem ne markasını satan adam bundan baska 4 mevsim yok diyor onlara inanma diyor kış lastigini 4 mevsim
diye kakalarlar diyor anlamadım ki
Sallıyorlar öyle şey olur mu hiç. Kış lastiklerinin üzerinde kar işareti olur. Kış lastiğini 4 mevsim diye kakalamak mümkün değil. Ama bayiler konusunda haklısın. Hiç biri bir başkası para kazansın istemiyor. Elinde ki lastiğe bundan başkası yalan, yoktur deyip duruyorlar. Eğer düzgün bayi bulamazsan nette var olanlarla idare etmen gerekecek artık. Olmadı söylediğim falken'e bir bakarsın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım