Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Herkese merhabalar, yeni projem ve lise yıllarından beri hayalini kurduğum FN2 TypeR için aracımı satıyorum umarım kıymet bilen birisine gider. Eğer temiz ve keyifli araç arayan tanıdığınız var ise kaçırmasın derim :) Eğer forumdan birisine giderse gerçekten çok sevinirim 😍

Type-R a şu araç değişilir mi ya? Bence ileride çok ararsınız. FN2'ye geçmek yerine bu aracı doldursanız daha çok mutlu ederdi neyse.

Muhtemelen 60 bin bandına gider aracınız iyi satışlar, Compact'ları her zaman sevdim gönlümde güzel yerleri var imkan olsa kesin almak isterdim.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Type-R a şu araç değişilir mi ya? Bence ileride çok ararsınız. FN2'ye geçmek yerine bu aracı doldursanız daha çok mutlu ederdi neyse.

Muhtemelen 60 bin bandına gider aracınız iyi satışlar, Compact'ları her zaman sevdim gönlümde güzel yerleri var imkan olsa kesin almak isterdim.
FN2 TypeR beni daha çok mutlu edecek bir araç olduğunu düşünüyorum yıllardır hayalini kurduğum bir araç, yeter yıllardır BMW kullandık :) üzümlü kekim TypeR ❤️ Fiyat konusuna bir şey diyemem ancak belirttiğiniz rakam asla olmayacak bir rakam o fiyatların teklif dahi edilmesi hem emeğime hem aracıma haksızlık bir ilanlara bakın lütfen :) Gerekirse satmam FN2'yi alırım ancak eve 4 araç fazla olacağı için E36'yı satmayı tercih ediyorum :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
FN2 TypeR beni daha çok mutlu edecek bir araç olduğunu düşünüyorum yıllardır hayalini kurduğum bir araç, yeter yıllardır BMW kullandık :) üzümlü kekim TypeR ❤️ Fiyat konusuna bir şey diyemem ancak belirttiğiniz rakam asla olmayacak bir rakam o fiyatların teklif dahi edilmesi hem emeğime hem aracıma haksızlık bir ilanlara bakın lütfen :) Gerekirse satmam FN2'yi alırım ancak eve 4 araç fazla olacağı için E36'yı satmayı tercih ediyorum :)
Aracınızı biliyorum, güzel emekleriniz var lütfen haksızlık olarak algılamayın. İlanları da takip ediyorum, çok eski fiyatlarını da biliyorum 18ti Compact'ların Burak Ertem 23ti aldığından beri çok garip bir haldeler. Ben çabuk satılır fiyatı söyledim, umarım istediğiniz fiyata satarsınız eşimde dostumda arayan olursa yönlendiririm zaten aracınızı biliyorum. Kilit büyük nimet, E30'ların kilidi uyuyor bunlara 36 kilitleri normal fiyatlara varken 30 kilitleri çok pahalı bunların hepsinin farkındayım :). Dediğim gibi umarım istediğiniz fiyata satarsınız benim diyebileceğim tek şey değerini bilecek birine gider umarım.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Aracınızı biliyorum, güzel emekleriniz var lütfen haksızlık olarak algılamayın. İlanları da takip ediyorum, çok eski fiyatlarını da biliyorum 18ti Compact'ların Burak Ertem 23ti aldığından beri çok garip bir haldeler. Ben çabuk satılır fiyatı söyledim, umarım istediğiniz fiyata satarsınız eşimde dostumda arayan olursa yönlendiririm zaten aracınızı biliyorum. Kilit büyük nimet, E30'ların kilidi uyuyor bunlara 36 kilitleri normal fiyatlara varken 30 kilitleri çok pahalı bunların hepsinin farkındayım :). Dediğim gibi umarım istediğiniz fiyata satarsınız benim diyebileceğim tek şey değerini bilecek birine gider umarım.
Umarim o sekilde olur, E30 kilidi bulmak gercekten nimet :) yani tek dilegim duzgun bakacak olan bir kisiye gitmesi her kose basinda yanlayan birisine giderse bu beni uzer..

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,632
1
5,127
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo

318ti compact arkadan çeker ve kilitli diferansiyele sahip. Bunun haricindeki her kalemde type-r çok daha önde bir araç. Gündelik araç olarak zaten tartışmaya bile gerek olmadığını düşünüyorum. Pist aracı olarak da oldukça üstün.

Bir aracın hızlı ve zevkli olması için rwd olmasına gerek yoktur.

Kanaatimce şu kıyasta 318 seçmek için ya rwd fetişi ya da type-r nefreti olması gerekiyor insanın

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
318ti compact arkadan çeker ve kilitli diferansiyele sahip. Bunun haricindeki her kalemde type-r çok daha önde bir araç. Gündelik araç olarak zaten tartışmaya bile gerek olmadığını düşünüyorum. Pist aracı olarak da oldukça üstün.

Bir aracın hızlı ve zevkli olması için rwd olmasına gerek yoktur.

Kanaatimce şu kıyasta 318 seçmek için ya rwd fetişi ya da type-r nefreti olması gerekiyor insanın

Arkadaşımız hanesinde 3 tane otomobil olduğunu da söylüyor yani gündelik bir senaryo hakkında bir şey söylememiş. Yani gündelik senaryoyu düşünmesine gerek yok sanırım.

Konu kirlenmesin gerekirse geyik başlığına da alınabilir, @alfhonso , projelik araç yani aracın önünün açıklığı olarak düşünürseniz cevaba ulaşırsınız. Type-R ı yükleyip düz yolda motor gücü mesanesini yarıştırmaktansa, Compact’ı yükleyip pist canavarı haline getirmek çok çok daha kolay, mantıklı, ucuz ve ayrıca zevkli bunu görmek için rwd fanatiği olmaya ya da Honda hateri olmak gerekmiyor.

Rwd nin fwd ye üstünlüklerini bahsetmeme hiç gerek yok sanırım onu ayrıca belirtmeyeceğim keza siz mesleğiniz itibariyle benden çok çok daha iyi biliyorsunuz.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım