1995 318ti Compact hayirlandi ­čśé

hondapower

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2017
Be─čeni puan─▒
997
Puanlar─▒
1,770
Marka
Honda
benim bildigim kadar─▒yla kar┼č─▒ taraf─▒n hatal─▒ oldu─ču durumlarda hasar kayd─▒ kar┼č─▒ taraf─▒n plakas─▒nda ├ž─▒k─▒yor sizde bedelsiz hasar kayd─▒ yaz─▒yor. Durumu yoku┼ča s├╝rseniz tutana─č─▒ tuttuktan sonra han─▒mefendi eksper geldi verilen fiyat ┼ču. Sall─▒yorum 4bin tl. Bu bedel siz hatal─▒ oldugunuz i├žin sizin plakan─▒za yans─▒yacak i┼člemlere devam edelim mi? gibi bir zarf at─▒lsa belki R yapt─▒r─▒labilirdi kendi arac─▒n─▒n de─čer kaybetmemesi telkini de arkas─▒ndan pohpohlanarak...

Fakat ben bu ihtimali kar┼č─▒ taraf hatal─▒ oldu─ču durumda onda g├Âz├╝k├╝r ┼čeklinde bildi─čim i├žin o senaryoya g├Âre anlatt─▒m.

dthhasan

Hasan H Ayan
Panpa
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
23 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
8,954
Puanlar─▒
4,270
Marka
Renault
benim bildigim kadar─▒yla kar┼č─▒ taraf─▒n hatal─▒ oldu─ču durumlarda hasar kayd─▒ kar┼č─▒ taraf─▒n plakas─▒nda ├ž─▒k─▒yor sizde bedelsiz hasar kayd─▒ yaz─▒yor. Durumu yoku┼ča s├╝rseniz tutana─č─▒ tuttuktan sonra han─▒mefendi eksper geldi verilen fiyat ┼ču. Sall─▒yorum 4bin tl. Bu bedel siz hatal─▒ oldugunuz i├žin sizin plakan─▒za yans─▒yacak i┼člemlere devam edelim mi? gibi bir zarf at─▒lsa belki R yapt─▒r─▒labilirdi kendi arac─▒n─▒n de─čer kaybetmemesi telkini de arkas─▒ndan pohpohlanarak...

Fakat ben bu ihtimali kar┼č─▒ taraf hatal─▒ oldu─ču durumda onda g├Âz├╝k├╝r ┼čeklinde bildi─čim i├žin o senaryoya g├Âre anlatt─▒m.
K─▒rm─▒z─▒ ─▒┼č─▒kta dururken arkadaki ara├ž ├žarpt─▒.y├╝zde 100 kar┼č─▒ya verildi hata.bende 5900 l├╝k hasar kayd─▒ var

1987EP

Murat
Elit Apa├ži
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2020
Be─čeni puan─▒
363
Puanlar─▒
895
Marka
Volkswagen
K─▒rm─▒z─▒ ─▒┼č─▒kta dururken arkadaki ara├ž ├žarpt─▒.y├╝zde 100 kar┼č─▒ya verildi hata.bende 5900 l├╝k hasar kayd─▒ var
Ayn─▒ ┼čekilde park halindeki arac─▒ma ├žarpt─▒lar 12 lira hasar kayd─▒ var.

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
Ayn─▒ ┼čekilde park halindeki arac─▒ma ├žarpt─▒lar 12 lira hasar kayd─▒ var.
Voooooah 12 lira hasar kayd─▒ nedir neyle vurdu kaya m─▒ d├╝┼čt├╝ araban─▒n ├╝st├╝ne yuh. Ger├ži benim arkada┼č─▒m─▒n F10'un aynas─▒n─▒ ├žald─▒lar babasi borusan'a g├Ât├╝rd├╝ onda da 10 bin tl ye yak─▒n tramer var ayna h─▒rs─▒zl─▒─č─▒ diye

1987EP

Murat
Elit Apa├ži
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2020
Be─čeni puan─▒
363
Puanlar─▒
895
Marka
Volkswagen
Voooooah 12 lira hasar kayd─▒ nedir neyle vurdu kaya m─▒ d├╝┼čt├╝ araban─▒n ├╝st├╝ne yuh. Ger├ži benim arkada┼č─▒m─▒n F10'un aynas─▒n─▒ ├žald─▒lar babasi borusan'a g├Ât├╝rd├╝ onda da 10 bin tl ye yak─▒n tramer var ayna h─▒rs─▒zl─▒─č─▒ diye
Ehliyetini yeni alm─▒┼č gen├ž arkada┼č─▒m─▒z arkada┼člar─▒na hava olsun diye mi bilmiyorum geri geri son h─▒z Ford Connecti ile arac─▒ma sol ├Ânden ├žarpt─▒. D─▒┼čarda toplasam 4000 5000e toplan─▒rd─▒ ama serviste toplad─▒m d├╝zeltilip boyanabilecek par├žalarda yenisiyle de─či┼čmi┼čti.

hondapower

Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2017
Be─čeni puan─▒
997
Puanlar─▒
1,770
Marka
Honda
demek ki bu olay de─či┼čken benim arkada┼č─▒n arabas─▒na park halinde ├žarpt─▒lar bu y├Ântemi izledik arac─▒ yapt─▒rd─▒k 2bin tl tramer kar┼č─▒ tarafta g├Âz├╝kt├╝ arkada┼č─▒n arac─▒nda bedelsiz hasar kayd─▒ ve tarihi ├ž─▒kt─▒...

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
Ehliyetini yeni alm─▒┼č gen├ž arkada┼č─▒m─▒z arkada┼člar─▒na hava olsun diye mi bilmiyorum geri geri son h─▒z Ford Connecti ile arac─▒ma sol ├Ânden ├žarpt─▒. D─▒┼čarda toplasam 4000 5000e toplan─▒rd─▒ ama serviste toplad─▒m d├╝zeltilip boyanabilecek par├žalarda yenisiyle de─či┼čmi┼čti.
Valla ├žok ge├žmi┼č olsun

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
hocam ├žok ge├žmi┼č olsun ben de yakla┼č─▒k 1 ay ├Âncesine kadar b├Âyle bir olay ya┼čad─▒m.
─▒┼č─▒klarda beklerken bir pick-up geri geri geldi ve sa─č ├Ân kap─▒y─▒ yerle bir etti.
oldu mu sana 2000Ôé║ tramer kayd─▒.
maalesef b├Âyle ┼čanss─▒zl─▒klar ba┼č─▒m─▒za gelebilir can─▒n─▒z─▒ s─▒kmas─▒n. bu bahaneyle kaportas─▒ ta┼č gibi olacak ├Âyle d├╝┼č├╝n├╝n.
iyi s├╝r├╝┼čler ge├žmi┼č olsun ┼čimdiden ­čśŐ
Maalesef oluyor tabiki, Allah hepimizi beterinden saklas─▒n ne diyelim gidip kad─▒n─▒n g─▒rtla─č─▒na ├ž├Âk├╝cek halimiz yok ama ke┼čke g├╝venli─če en az─▒ndan ben bir araca ├žarpt─▒m numaram bu deseydi. Neyse Allah'tan kamera kay─▒tlar─▒ mevcuttu. Sizede ├žok ge├žmi┼č olsun, keyifli ve g├╝venli s├╝r├╝┼čleriniz olsun

1987EP

Murat
Elit Apa├ži
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2020
Be─čeni puan─▒
363
Puanlar─▒
895
Marka
Volkswagen
├çarp─▒p ka├žt─▒─č─▒ i├žin ek olarak yapt─▒r─▒m─▒ olmuyor mu?

alk─▒n

Asfalt Kurutucu
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ub 2020
Be─čeni puan─▒
136
Puanlar─▒
610
Ya┼č
23
Marka
BMW
Maalesef oluyor tabiki, Allah hepimizi beterinden saklas─▒n ne diyelim gidip kad─▒n─▒n g─▒rtla─č─▒na ├ž├Âk├╝cek halimiz yok ama ke┼čke g├╝venli─če en az─▒ndan ben bir araca ├žarpt─▒m numaram bu deseydi. Neyse Allah'tan kamera kay─▒tlar─▒ mevcuttu. Sizede ├žok ge├žmi┼č olsun, keyifli ve g├╝venli s├╝r├╝┼čleriniz olsun
te┼čekk├╝rler maalesef b├Âyle ┼čeyler nazar ├ž─▒kars─▒n diye d├╝┼č├╝nelim...

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
├çarp─▒p ka├žt─▒─č─▒ i├žin ek olarak yapt─▒r─▒m─▒ olmuyor mu?
Valla a├ž─▒k├žas─▒ trafik ┼čubeye bile gitseniz onlarda bir ┼čey yapm─▒yor diye biliyorum ben. Olacak olan bir ┼čey olsayd─▒ ├ľzel Harekat'tan rica ederdim :D

DKB34

Panpa
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
8 Eyl 2016
Be─čeni puan─▒
1,077
Puanlar─▒
2,520
Ya┼č
23
Marka
Seat
Ge├žmi┼č olsun, benim arac─▒ma da evin otopark─▒nda 2 defa ├žarpt─▒lar ve kamera kay─▒tlar─▒ndan buldum. Birisi tutanak tuttu di─čeri cebinden verdi masraf─▒m─▒.

Tramer tak─▒nt─▒n─▒z olmasayd,─▒ ka├žt─▒─č─▒ i├žin videoyla polise gidip ┼čikayet├ži olunca, hem hasar─▒n─▒z sigortadan kar┼č─▒lan─▒rd─▒ hemde ceza keserlerdi 1000 tl civar─▒.

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
Ge├žmi┼č olsun, benim arac─▒ma da evin otopark─▒nda 2 defa ├žarpt─▒lar ve kamera kay─▒tlar─▒ndan buldum. Birisi tutanak tuttu di─čeri cebinden verdi masraf─▒m─▒.

Tramer tak─▒nt─▒n─▒z olmasayd,─▒ ka├žt─▒─č─▒ i├žin videoyla polise gidip ┼čikayet├ži olunca, hem hasar─▒n─▒z sigortadan kar┼č─▒lan─▒rd─▒ hemde ceza keserlerdi 1000 tl civar─▒.
Ben ├žarpan ki┼či ile hi├ž muhatap olmad─▒m, sigortac─▒m kuzenim oldu─ču i├žin direk t├╝m bilgileri ona verdim o ilgilendi. Ben o sinir ile muhatap olsayd─▒m olay b├╝y├╝rd├╝ :D Kad─▒n─▒n trafik sigortas─▒ndan yap─▒l─▒yor ┼čuan zaten benlik bir ┼čey yok ama tabi nakit olarak ├Âdeseydi ve tramer olmasayd─▒ daha tatl─▒ olurdu.

1987EP

Murat
Elit Apa├ži
Beta Program─▒
Kat─▒l─▒m
3 ┼×ub 2020
Be─čeni puan─▒
363
Puanlar─▒
895
Marka
Volkswagen
┼×ahsen ba┼č─▒ma gelse mala zarar verme su├žundan dava a├žar arac─▒n d├╝┼čen de─čerini bile al─▒rd─▒m. ├çarpmak sorun de─čil herkesin ba┼č─▒na gelirde b├Âyle ka├žanlara zerre ac─▒nmaz.

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
┼×ahsen ba┼č─▒ma gelse mala zarar verme su├žundan dava a├žar arac─▒n d├╝┼čen de─čerini bile al─▒rd─▒m. ├çarpmak sorun de─čil herkesin ba┼č─▒na gelirde b├Âyle ka├žanlara zerre ac─▒nmaz.
─░┼čte maalesef hukuk sistemimiz o kadar etkili de─čil san─▒r─▒m ke┼čke bir avukat olsada bu konuda bizi bir ayd─▒nlatsa

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
Merhaba merhaba merhaba, ufak bir update yapacagim. Aracim makyajsiz oldugu icin ve araba hazir boyadayken esi tip biyik saci ve bobrekleri buldum ve araya boyada onuda soktum :) Hanim ablamiz aracimiza vurduktan sonra M tampon icin olan fren havalandirma borumuzu dusurmustu uzun bir ugras sonucu orjinalini buldum ve onuda aldim hatatat
21F6C4BF-CD7A-445E-9265-97DBE0C19BDC.jpeg

92713601_2878218765607777_149341458900451328_o.jpg
92350334_2878218755607778_2011292004570365952_o.jpg

92812498_2878218728941114_1494667113137176576_o.jpg

Alperen06

Alperen ÇOBAN
Profes├Âr
Kat─▒l─▒m
30 Nis 2018
Be─čeni puan─▒
453
Puanlar─▒
1,535
Marka
BMW
O boruyu Compact i├žin bulmak b├╝y├╝k ┼čans. Tebrikler, ara├ž ├╝st├╝nde de g├Ârmek isteriz en k─▒sa zamanda. San─▒yorum ara├ž makyajl─▒dan makyajs─▒z kasaya d├Ân├╝yor. Do─čru mu anlad─▒m.

CaliKaan

Profes├Âr
Stage 2
Kat─▒l─▒m
31 Ara 2017
Be─čeni puan─▒
1,014
Puanlar─▒
2,220
Ya┼č
26
Marka
BMW
O boruyu Compact i├žin bulmak b├╝y├╝k ┼čans. Tebrikler, ara├ž ├╝st├╝nde de g├Ârmek isteriz en k─▒sa zamanda. San─▒yorum ara├ž makyajl─▒dan makyajs─▒z kasaya d├Ân├╝yor. Do─čru mu anlad─▒m.
Valla bulana kadar can─▒m ├ž─▒kt─▒ yalan yok, ara├ž orjinalden M ama makyajs─▒z olacak tekrardan b├Âbrekler b├╝y├╝yor tampon ayn─▒ ┼čekilde kal─▒yor. De─či┼čince kafadan g├Âr├╝nt├╝ bu olacak:

1-r-q100-m1517352720.jpg

1995_bmw_3-series_2dr-hatchback_318ti_fq_oem_1_500.jpg

├ťst