KAPALI 20-25 Bin TL Manuel Hatchback İlk Araç Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzrMert99

Takipçi
6 Ağu 2019
4
0
10
Merhaba Arkadaşlar

İlk arabamı alacağım biraz araştırdım ve Peugeot (206-207) güzel geldi gözüme. Arabanın içi olsun dış görünüşü olsun iyi gibi..
Bu seriyi önerir misiniz? Çok olumsuz yorumlar okudum bu 206 serisi hakkında.

Acemilik de var tabi ki. Fakat şahin (vs) gibi araçlarla başlamak istemedim.

Arabanın içi geniş olsa iyi olur ve bagajı çok ufak araçlar var onlarıda tercih etmiyorum.
Hatchback kasa hoşuma gidiyor.
Manuel vites.
LPG daha tasarruflu olur diye düşünmüştüm fakat dizel daha ağırlıklı ilanlar da.
20-25 Bin TL bütçe.
İ20'lerde güzel fakat bu bütçeye hep ağır hasar kayıtlı araçlar var.
Arabanın donanımların dan filan pek anlamam ehliyetimi 1 yıl önce aldım.
Klasik herkesin bildiği motor gücünü filan biliyorum.

Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler..

OzrMert99

Takipçi
6 Ağu 2019
4
0
10
307 berbatmış yanmalar dan tut sürekli arıza yapıyormuş. Durduk yere yangın çıkardığı da söyleniyor.

Fakat 206 ve 206+ önerenler çok.
Fiyatlarda 15-25 Bin civarı.

Sadece denilene göre 110Km hızda direksiyon çok sert oluyor yazmışlar dönmesi zorlanıyormuş.
Diğer araçlarda durum ne acaba. Tabi hızlandıkça aracın dönmesi de o kadar zor olur diye düşünüyorum.

Karabey

Asfalt Kurutucu
30 Tem 2019
18
35
595
41
Marka
Peugeot
Düşük bütçeli ilk araba için benim önerim sürüden ayrılmamak olur. Clio 2 HB bakabilirsiniz, işletme maliyetleri çok düşük bir arabadır. Ben 2000 model sedanını kullanıyorum, beni hiç üzmedi. Arıza verdiği zaman gittim kolayca ve ucuza yaptırdım. Size de düşük bütçeli ilk araba için tavsiyem budur, bol mekanik, az elektronik, kolayca ve ucuza yaptırabileceğiniz bir araba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım