HABER 200 beygirlik Ford Fiesta R2, ralliye çıkmaya hazır!

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Ford, WRC Junior Şampiyonası için geliştirdiği yeni Fiesta R2 modelini duyurdu. Güçlü motoruyla ralli pistlerini toza boğacak Ford Fiesta R2 ile ilgili bütün detaylar haberimizde!

Ford Fiesta R2, ralli pistlerinin atom karıncası olmaya aday!

Krakow’daki M-Sport tesislerinde geliştirilen yeni Fiesta R2, modelin ST-Line versiyonu baz alınarak tasarlanmış. Aracın bir önceki jenerasyonunda da yer alan 999 cc’lik EcoBoost motor, yeni R2 ile beraber önemli geliştirmeler alıyor. 6.500 devirde 200 beygir güç üreten önden çekişli otomobilin tork değeri ise 290 Nm/4.000 devir olarak belirtiliyor.

Sadev üretimi 5 vitesli sequential şanzıman ile gelen Ford Fiesta R2, sınırlı kaymalı diferansiyel ile desteklenmiş. Reiger süspansiyon, Eibach ayarlanabilen yaylar ile Alcon/AP Racing fren diskleri de yarış otomobilinde dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Son olarak aracın 2019 FIA Junior WRC Şampiyonası’nda yarışacak ekiplere 37.900 Euro’luk fiyatıyla sunulacağını belirtelim.

1 arasında 3

Read the whole post here.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,053
4,327
4,220
varsova
Marka
Porsche
Polonyanin cok iyi mekanikleri var, krakow'dan cikmasina sasirmadim. Turkiyede de cok kaliteli ustalar var ama cogunda bir kapris bir kapris, kafandaki projeyi anlatiyorsun adam ne ugrasacam bununla diyor, minnet etmiyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım