KAPALI 200 milyar limitli araç tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Evet gençler başlıktanda anlaşılacağı gibi konu. Öncelikle belirteyim benim mazda köşede duracak yani bu aracı ben kendime almıyorum.İkinci ailem için diyelim.belirli kriterler bir var bir yok yani kısaca
ikinci eli güçlü vs konular esnetilebilir.mazda alınmaz deyip cx5 i canlı gördük içine bindik bayıldılar olabilir oldu.yani a ' dan z ' ye bir kriter yok yerine göre .sadece şunlar var.
c segmenti çok düşünülmüyor.hanı cok begenılırse ılla sedan .
d segmentı ön planda.200 hafıf esnetılebılır.(250 cok cok begenılırse belkı .220 cıvarı kabul)
suv lar elbettekı olabılır.
yakıt veya motor tıpı cok onemlı degıl . manuel kesınlıkle olmayacak.
2.el dusunulmuyor.
baslıgın amacı bu para cok gıbı gelsede bana seceneklerım cok yok 0 km bakımından.bunu acmamdakı amac showroomlarda kacırdıgım ındırımler, muhtemel yenı gelecek kasalar veya makyajlar vs konularından haberdar olup ona gore hareket etmek.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
BMW 3.18D sıfır araç olarak düşünülebilir ama seneyeydi sanırım kasa değişecek ve almışken 3.20D olması taraftarıyım.
Çok az kullanılmış 1-2k km'de dolu f10 5.20i'ler bulunabiliyor abi onlara da göz atmanı öneririm.
Audi'de yeni A5 1.4TFSI bütçene uygun görünüyor güzel bir araç.
Benim aklıma bunlar geldi şimdilik biraz benden kaynaklı genç işi olmuş olabilir araştıracağım :D
Edit: Jip olarak Subaru Outback fiyatları 200 civarında olması lazım 2.0D motorlu yakın zamanda babamın patronu almıştı gayet memnun.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
BMW 3.18D sıfır araç olarak düşünülebilir ama seneyeydi sanırım kasa değişecek ve almışken 3.20D olması taraftarıyım.
Çok az kullanılmış 1-2k km'de dolu f10 5.20i'ler bulunabiliyor abi onlara da göz atmanı öneririm.
Audi'de yeni A5 1.4TFSI bütçene uygun görünüyor güzel bir araç.
Benim aklıma bunlar geldi şimdilik biraz benden kaynaklı genç işi olmuş olabilir araştıracağım :D
Sagolasin ama isterse 200 km yapmis olsun ikinci el olan araclari mecbur eliyorum bende. Bmw konusunda kasa degisecegini ogrenmek guzel oldu cabuk eskiyecek arac almak istemem.
Hali hazirdaki passat 12 senelik 380 bin km de. Kendini birakmaya basladi mecbur degisime gidiyoruz yoksa devlete gidecek paraya icim yaniyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kaptan sen benim fiyat aralığımın çok üstüne çıkmışsın ya :)
Benim Cx-5'in yanında 3 önemli tavsiyem olacak:
Mazda 6
Toyota Avensis
Subaru Levorg

Bu üç modeli de motor, şanzıman ve elit düzeyde süspansiyonları bir arada sunduğu için tavsiye ederim. Özellikle Mazda 6'nın G-Vectoring adındaki sisteminin test videolarını izlemeni öneririm. Enteresan teknolojiler var.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Sagolasin ama isterse 200 km yapmis olsun ikinci el olan araclari mecbur eliyorum bende. Bmw konusunda kasa degisecegini ogrenmek guzel oldu cabuk eskiyecek arac almak istemem.
Hali hazirdaki passat 12 senelik 380 bin km de. Kendini birakmaya basladi mecbur degisime gidiyoruz yoksa devlete gidecek paraya icim yaniyor
Yani bazen çok kelepir araçlar düşüyor değerlendirmek lazım imkan varken diye düşünüyorum genede siz bilirsiniz :)

Aslında Volvo Xc60'da güzel bir araç seçenekler içerisinde olabilir.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6-xc60-advance-ekstra-paketli-467740404/detay

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kaptan sen benim fiyat aralığımın çok üstüne çıkmışsın ya :)
Benim Cx-5'in yanında 3 önemli tavsiyem olacak:
Mazda 6
Toyota Avensis
Subaru Levorg

Bu üç modeli de motor, şanzıman ve elit düzeyde süspansiyonları bir arada sunduğu için tavsiye ederim. Özellikle Mazda 6'nın G-Vectoring adındaki sisteminin test videolarını izlemeni öneririm. Enteresan teknolojiler var.
Mazda konusunda gonlum cok kayiyor biliyorum g vector u virajlardaki performansi asik eder ama yeni kasa cx5 beni daha cok etkiledi.ama tabi mazda alabilmek buyuk cesaret isi diger markalar benim icin on planda su anlik.

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Aslinda begendigim arac ama aile buyugunde yeni e kasanin bir onceki yani konsolda 2 tablet olanin bir oncesi hala guncel ucan hali dedikleri (anla iste sen )e180 full donanimlisi var. Durum boyleyken c serisine bi soguk baktilar
tavsiye edilen diğer araçları nakit 200k olarak göremiyorum ya :D o parayı hak edenler bmw&mercedes :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Mazda konusunda gonlum cok kayiyor biliyorum g vector u virajlardaki performansi asik eder ama yeni kasa cx5 beni daha cok etkiledi.ama tabi mazda alabilmek buyuk cesaret isi diger markalar benim icin on planda su anlik.
E sen cesaretini kanıtlamış birisin kaptan :) Mazda kullanıcısısın yıllardır. Toyota Avensis'i kaynatma. Bak o da underrated arabadır. Gayet de iyi araba.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,184
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım