KAPALI 2002-2006 toyota corolla 1.6 hb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Arkadaslar bütçem 30-35 arası bu araçlar nasıldır genelde 28-38 arası değişiyor fiyatlar 100bin km lerde araçlar alinabiliyor kullanan varmmı yakıtı biraz fazla diye biliyorum ama lpgye uyumludur

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
şahsen kullanmadım ama bir arkadaşımda vardı o çok memnundu. gidişinden yol tutuşundan. zavolli marka lpg takılıydı araca. temiz bulunabilirse alınır araba bence.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Istanbulda bi kaç araç var temiz sayilabilecek bende sedan kullanmıştım hoşuma gitmişti manuel kullanimida kolay gelmişti. Istanbulda manuel deneyimim az olduğundan kullanımıda önemli benim için 30 35 e araba almakta zormuş be bi suzuki swift kaçırdım 2012 50 binde 33 e ona yanıyorum hala

Batuone1

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2016
33
39
595
çorum
Bizde sedanı vardı geçen sene sattık dolu yağdığı için vvti motor benzinde şehir içi gaza nazik davranırsan 8,5-9 litre civarı yakıyordu lpg olursa +1 lt yakar. sıralı sistem lpg ye uyumludur sıkıntı çıkarmaz bakımlısını alırsanız yağını suyunu yakıtını koyup gezersiniz.

ReiZzZ

Mustafa
Asfalt Kurutucu
22 Eyl 2016
2
1
545
29
Hatay
Marka
Toyota
ben 2005 model terra special kullandım hb zavoli marka lpg vardı 148 binde aldım 167 binde sattım kaza yapınca sattım yoksa binerdim çok memnundum sonraki aracımı yine toyota corolla aldım 0 km ancak o hb corollanın sağlamlığından çok uzak malesef yeni corollam kesinlikle tavsiye ederim 1lt lpg ile 9-11 km arası yapıyordum ortalama ama sert kullanırdım aracı bence gayet iyiydi yakıtı

OnderGuney

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
15
8
595
Kesinlikle tavsiye ederim bende 2004 1.6 Otomatik Hb modeli var çok memnunum yol bilgisayarına göre 9.5 Lt falan prins lpg taktırdım lpgde 22 krş yakıyor çokta tatmin edici hızlanması olsun durması olsun virajlarda istersen eğlenedebiliyorsun bakımlarını zamanında yaptır başka para harcamassın bendeki sunrooflu modeli çokta güzel duruyor uzaktan tavsiye ederim :)

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
25
İstanbul
Bir yakınımda 2002 model HB Sol versiyonu var. Araba şehir içi 9 lt civarlarında yakıyor. Aşırı trafikte 11 lt görebiliyor. Uzun yolda 6 lara düşüyor. Alacaksınız 2004 den sonrasına bakın derim. Sol donanım 8 airbag ile geliyor. 2004 öncesi 4 airbag. Araba konforsuz değil. İç hacmi de o arabaya göre yeterli. Direksiyon ağır değil. Otomatik vitesini kullandım. Tork konventörünün de etkisiyle araba istekli kalkıyor. Ama devamı istekli gelmiyor. Yinede zamanına göre değerlendirince o zamanlar için yetersiz bulmuyorum değerlerini. Ama günümüzde yetersiz değerler.

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
25
İstanbul
Benim bütçe dahilinde 2004 üstü az bakalım kısmet astra h suzuki swift corolla arasında gidip geliyorum uygun bişey bulursam alıcaz inşallah
Corollanın malzeme kalitesi de günümüz Toyotalarından farklı. Arabanın çoğu yerinde yumuşak malzemeler kullanılmış. Üst konsol olsun kol dayama yerleri olsun. Günümüzdeki modellerde sert plastik her yer Toyotalarda. 2002-2006 model Corollalar da ayrı bir özenilmişlik var bana sorarsannız. O kasayı baya severim.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Meüretimi olabilir mi post: 15547' Alıntı:
Corollanın malzeme kalitesi de günümüz Toyotalarından farklı. Arabanın çoğu yerinde yumuşak malzemeler kullanılmış. Üst konsol olsun kol dayama yerleri olsun. Günümüzdeki modellerde sert plastik her yer Toyotalarda. 2002-2006 model Corollalar da ayrı bir özenilmişlik var bana sorarsannız. O kasayı baya severim.
Ingiltere uretimi olabilir o araçlar
edit: değilmiş :D

Son düzenleme:

OnderGuney

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
15
8
595
@Mustafak Hocam ben 134 binde aldım şuanda araç 145 binde samsuna gidip geldim istanbul samsun birazda dolaşmayla 2500 km yol yaptım gram sorun yaşamadım süspansiyonları diğer araçlara oranla çok yumuşak opele kıyasla daha ucuz olacağını düşünüyorum opele bindim koltukları olsun sert geldi bana bendekide sol modeli 8 airbag var koltuklara oturan herkes çok yumusak diyor bu araçlarda öle 130-150k yok temizse zamanında bakım yapılmızsa 250 300k bile görür japon sonuçta :)

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Arkadaşlar auris sahibiyle buluştuk is icin yurt dışına çıktı ismini vermeyimde bi universitede hocaymis güvenilir birine benziyo ciziklerden dolayi yanlarda boya var boyama icinde park halinde carpma olarak hasar girilmiş yapıldığı yerde resimleri mevcut boyaların banada attı baktım. Direklerde ve devamında boya uysun diye boya yapıldığını söyledi (tavanda yokmuş) sizce bu cok sorun oluşturur mu ekspertize sokucam aracı dönünce eğer tamir vs yoksa oralarda bişey olmaz diye düşünüyorum

Araç ikinci sahibinden ama ilk sahibi yakın arkadasiymis ve hala onun uzerindeymis.85 binde kaputta tavanda bagajda arka kapida boya yok ön lastikler değişse iyi olur dedi ileriki dönemde baskı balata degismesi gerekebilir dedi.lpg yok hic takilmamis

yorumlarınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım