2005 Laguna 2 1.9 dCi Privilege

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Forumdaki garaj konumu takip edenler bilir. F7r ı satsammı satmasammı ne yapsam ne etsem diye düşünmelerden sonra bir gece çalan telefon ve ertesi sabah gelen arkadaşların aracımı expertize dahi sokmadan direk alıp gitmesiyle planımın ikinci aşamasında hedefimde olan araca kavuştum. Hani ilansız satıldı iyi mal kapıda durmadı zırvasını yapacak değilim ama hakikaten ilanları tümden sildikten birkaç gün sonra aracım gitti. Yeni sahibine hayırlı olsun. Ondaki kadar emeğim hiçbir arabada olmayacak. Yorucu bir süreçti ve benim gözümde daha bitmeden sonlandı.

Yeni aracım bana ve aileme yaraşır geniş güvenli ve makul yakıt tüketimi sunmalıydı. Çok kusursuz değil eksikler incik boncuk çok. Mekanik bir sorun olmaması ve istediğim donanımda olması sebebiyle bende baktırmadan aldım. Yurtdışında ekstradan hafızalı koltuk ve navigasyonda olabiliyor ama Türkiye ye giren en dolu paketlerden kendisi. Şimdilik tek kare paylaşıyorum. İnanın fotoğraf çekmedim. Öyle bi üstün körü temizlikten sonra birkaç kare fotoğraf ekleyeceğim.

IMG_20201109_100404_751.jpg

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun, Allah güzel günlerde kazasız belasız binmeyi nasip etsin inşallah . F7R'ın konusunu takip ediyordum, yeri de bende ayrıdır megane 1'in zira çocukluğum Phase 2 bir 1.6 Expression Sedan Megane 1'in içinde geçmişti. Renault'un Renault olduğu yıllar benim gözümde o yıllardı. Artık eski tadı yok...

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hayırlı uğurlu olsun abi, hep beğendiğim ve merak ettiğim arabalardan biridir, özellikle de şu motoruyla. Detaylı yazını bekliyoruz :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Değişiklik yapmayı yazılım vesaireyi düşünüyor musunuz?
İlk etapta 10bin tl borçlanarak aldığımdan evvela borcunu kapatmayı düşünüyorum :)
Sonrasında yurtdışında özellikle yeşil etiket almak için partikül filtresi sistemi ilave ediliyormuş o tarz bir işlem düşünüyorum. Yazılım ve hibrid turbo hayalim var zira sadece yazılımla şaşırtıcı şekilde gidiyor bu arkadaşlar. Ama duman vs olacaksa yazılım işine girmem. Ne kadar sürat o kadar masraf ağzım yandı biraz kafa dinlemek en iyisi :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
Hayırlı uğurlu olsun. Trabzon'da ne zaman f7r görsem plakasına bakıyordum ve denk gelememiştik maalesef. Aileniz için de güzel bir tercih olmuş. Kazasız belasız binersiniz inşallah

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
öncelikle o sarışın meganenin gitmesinden dolayı hayırlısı olsun ama bu araç içinde hayırlı uğurlu olsun diyerek bir de maşallah bırakayım şuraya :)

mete25

Panpa
4 Mar 2019
512
1,278
2,520
Ankara
Marka
BMW
Aracınız hayırlı olsun. Aynısının 2008 modeli ailemde var yaklaşık 10 yıldır bizde ve memnunuz, genel olarak suspansiyon konforu ve motor gücü yüksek, yol tutuşu zayıf olarak özetleyebilirim aracı, yazılımsız dahi alt devirlerde kara duman oluyor bu motorlarda. sormak istediğiniz bir şey olursa da yardımcı olmak isterim takipte kalacağım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım