KAPALI 2005 Toyota sol otomatik model yükseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thexx

Senkromeççi
10 May 2019
8
1
70
38
Merhaba

Geçen sene yeni şöför olduğum için 2005 Toyota otomatik aldım.Sadece otomatik kullanabiliyorum.Yine otomatik olmalı yani.
Şimdi şöförlüğüm biraz daha ilerlediği için model yükseltsem ne alabilirim.Üzerine en fazla 20 bin eklemek istiyorum,60 bin tlyi geçmek istemiyorum. Varmı bir öneriniz.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Merhaba

Geçen sene yeni şöför olduğum için 2005 Toyota otomatik aldım.Sadece otomatik kullanabiliyorum.Yine otomatik olmalı yani.
Şimdi şöförlüğüm biraz daha ilerlediği için model yükseltsem ne alabilirim.Üzerine en fazla 20 bin eklemek istiyorum,60 bin tlyi geçmek istemiyorum. Varmı bir öneriniz.
Merhaba,
"Araç hangi karoser tipinde olsun? Yakıt tipi ne olsun? En fazla kaç yaşında olsun? Özellikle aradığınız bir donanım var mı? Varsa neler? Tam otomatik mi istiyorsunuz yarı otomatik de olur mu?" Buna benzer şekilde detaylandırırsanız, arama kriterlerinizi daraltırsanız işinize yarayabilecek cevapların gelme olasılığı artar.

thexx

Senkromeççi
10 May 2019
8
1
70
38
Benzinli tam otomatik 2010 sonrasi olmali.sanziman sorunu kolay kolay vermeyecek bir araç arıyorum.pek özellik aramiyorum.toyata 2005 baya boş araç.biraz daha iyi olursa sevinirim.hacback birinci tercihim.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Bence bu piyasada sattığınız araçtan gelen para kadar bir para daha ekleyemiyorsanız araç değiştirmenin anlamı yok. 40' a satıp 60' a aldığınız arabanın sattığınızdan farkı olmayacaktır diye düşünüyorum. Bütçeyi biraz daha (40' a satarsanız 40 daha üstüne koyulmalı bence) yükselttikten sonra araç bakın bana göre.

thexx

Senkromeççi
10 May 2019
8
1
70
38
Bence bu piyasada sattığınız araçtan gelen para kadar bir para daha ekleyemiyorsanız araç değiştirmenin anlamı yok. 40' a satıp 60' a aldığınız arabanın sattığınızdan farkı olmayacaktır diye düşünüyorum. Bütçeyi biraz daha (40' a satarsanız 40 daha üstüne koyulmalı bence) yükselttikten sonra araç bakın bana göre.
Bir ust modele geceyim diyordum,ama sizde haklısınız.biraz fazla eklemek lazım gibi

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Benzinli tam otomatik 2010 sonrasi olmali.sanziman sorunu kolay kolay vermeyecek bir araç arıyorum.pek özellik aramiyorum.toyata 2005 baya boş araç.biraz daha iyi olursa sevinirim.hacback birinci tercihim.
2005 Corolla Sol olduğuna emin misiniz ? 8 havayastığı dijital klima yağmur ve park sensörü vs gayet dolu bi araç aslında, aradığınız kriterlerde daha donanımlı araç bulamayabilirsiniz. Auris öneririm fakat sahip olduğunuz araçtan yükseklik hariç hiçbir farkı yok. B segmentte daha mutlu edebilir mi bilemedim 🤔

thexx

Senkromeççi
10 May 2019
8
1
70
38
2005 Corolla Sol olduğuna emin misiniz ? 8 havayastığı dijital klima yağmur ve park sensörü vs gayet dolu bi araç aslında, aradığınız kriterlerde daha donanımlı araç bulamayabilirsiniz. Auris öneririm fakat sahip olduğunuz araçtan yükseklik hariç hiçbir farkı yok. B segmentte daha mutlu edebilir mi bilemedim 🤔
Aracim 2005 terra. Sol değil arada kaynamış galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım